Pērkamais futbols.

To, ka futbols ir biznesa sastāvdaļa daudziem cilvēkiem nebūtu jāstāsta. Par likmēm un skandāliem ap to un par to ir dzirdēts.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Toties,  ja ar kukuļošanu nodarbojas augstas futbola amatpersonas …tad nu gan sāk palikt žēl šo sportu, kas ir iecīnīts un  lolots daudzās pasaules valstīs.

Ir tapis zināms Anglijas futbola asiociācijas  vadītāja Lorda  Deivida Trismana izteikumi  par balsošanas norisi,  kur notiks Pasaules čempionāts futbolā 2018.gadā. Viņš apgalvo, ka konkurs bija korumpēts un nopērkams.

Tāpēc arī Anglija nav varējusi šajā konkursā uzvarēt.

Deivids Trismans apgalvo, ka Pasaules futbola federācijas FIFA izpildkomitejas locekļi  Džeks Varners, Rikardo Teišeirs, Nikolass Leos un Voravi Makudi  ir korumpēti un pieprasījuši atlīdzību  apmaiņā par viņu balsīm par 2018. gada Pasaules kausa finālturnīru Anglijā.

darijums2

Pirmkārt…Džeks  Varners no Trinidadas un Tobago prasījis 2,5 miljonus sterliņu mārciņu, kas būtu paredzētas skolai, bet paragvajietis Nikolas Leoss lūdzis viņu iecelt bruņinieku kārtā.

Otrkārt… Voravi Makudi vēlējies iegūt kontroli pār televīzijas tiesībām uz Anglijas un Taizemes izlašu spēli.

Skandāls ir liels, bet šoreiz tas ietekmā arī Krieviju, kas kā zināms šajā konkursā vinnēja. Iemesls ir vienkāršs , ja tiks veikta tiesvedība pret FIFA, tad arī var apšaubīd Krievijas tiesības uz Pasaules čempionāta rīkošanu futbolā 2018.gadā.

Gaidīsim intrigas turpinājumu…

darijums

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *