Pēcrevolūcijas pārdomas.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Kas tad ir noticis ?

Vai tiešām ir novilkta svītra un pēc 13.janvāra sākas jauns attiecību periods starp Tautu un pie varas esošajiem. Atļaušos nepieminēt konkrēto 13.janvārī notikušo darbību vērtējumu. Man tas tāpat ir skaidrs – pilnīgs valdošās kliķes uzticības kredīta zaudējums.

Šeit ir aprakstītas izjūtas pāris teikumos, kas katra atsevišķi ir iztirzājama vērta.

Ko vien ir vērts izteikums – Revolūciju iecerot ideālisti, realizējot romantiķi un nelieši pēc tam plūc laurus.- Tas jautājumā, kāpēc mums ir tāda valdība un ne citāda.

Vēl daži konstatējumi, kas man liekas racionāli un neapstrīdami.

 • Daudzi politiķi šodien būtu pelnījuši cietumu. Valsts budžeta nauda ir jātērē kā saimniekiem, nevis kā laupītājiem. Sašutumu rada divu ministru – Ainara Šlesera un Helēnas Demakovas – bezkaunība un visatļautība.
 • Premjers Ivars Godmanis Jaungada apsveikumā tautai sacīja, ka vajag visiem saspiesties ar mugurām kopā kā pingvīniem. Ko īsti nozīmē  pingvinizācija? Ka dažiem būs viss, bet tautai – nekā.
 • Nostājai pret valsts iestādēm vajadzētu būt tādai, ka naudas ir iedalīts tieši tik, cik var. Ja iestādes priekšnieks ar šo summu nevar izdarīt visu, ko vajag, tad varbūt viņa vietā atradīsies kāds cits, kas varēs izdarīt.
 • Jāmācās lietderīgi un taupīgi tērēt budžetu.
 • Valda uzskats, ka degvielas tirgotāji ir lielie nodokļu maksātāji. Bet tirgotāji jau ir tikai kasieri, nodokli maksājam mēs, kas pērkam degvielu. Pusi tās vērtības veido nodoklis, ko mēs maksājam.
 • Tāpat daudzi uzskata, ka pensionāri ir liekēži, jo it kā nemaksā nodokļus. Bet pensionāri vismaz divas savas pensijas gadā samaksā nodokļos, pērkot pārtiku, citas preces vai jebkuru pakalpojumu.
 • Saeima pašlaik jau tāpat nav spējīga ko lemt, jo ir kļuvusi par kaut ko līdzīgu okupācijas pašpārvaldei ar visai ierobežotu kompetences lauciņu.
 • Valsts naudas lietas ir (Starptautiskā valūtas fonda) klerku un zviedru baņķieru pilnīgā kontrolē. Žēl tikai tās valsts budžeta naudas, kas tiks izšķiesta referenduma un ārkārtas vēlēšanu rīkošanai. Pārāk dārgi, lai vienu dekorāciju nomainītu ar nākamo.

nemieri-riga-13janvaris_011

2008_021

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Pēcrevolūcijas pārdomas.

 • .
  .

  Прикольно!:) Но есть и минус небольшой! У меня скорость интернета 112 килобит/сек. Страница грузилась около 30 секунд.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *