Pēc svētku jaunie nodokļi tracina…

Piektdien, 20.novembrī „ mūsu mīļā” valdība ir nodomu līmenī lēmusi būtiski palielināt transportlīdzekļu ikgadējo reģistrācijas nodevu.

Tādejādi mudinot pirkt un reģistrēt autiņus Lietuvā. (Lietuvā tehniskā apskate reizi divos gados un maksājumi ievērojami lētāki…)

To pēc Ministru kabineta ārkārtas sēdes pavēstīja finanšu ministrs Einars Repše. Pagaidām nav zināmas konkrētas nodevas likmes, taču, presē ir izskanējis, ka sagaidāms nodevas apmēra dubultojums. ( Nesaprotu, kā tam ‘marsietim’ ir ar prāta spējām, bet gudri tas nav)

Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmi paaugstināt no 23 uz 26%, kā arī aplikt ar
nodokli dabasgāzi. Tas priekš tiem , kas vēl šaubījās braukt prom vai nē…

Valdošās koalīcijas sanāksme vienojusies lielajiem uzņēmumiem, kuru peļņa pārsniedz 5 miljonus latu, uzņēmumu ienākuma nodokļa likmi paaugstināt par 10 procentpunktiem – līdz 25%.Trieciens ražotājiem, kas pārcels savus uzņēmumus uz citām Valstīm

Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likme, ar kuru no nākamā gada 1. janvāra iecerēts aplikt ienākumus no kapitāla, piemēram, banku depozītiem, dividendēm un darījumiem ar nekustamo īpašumu, varētu tikt palielināta no Saeimas konceptuālu atbalstu guvušajiem 10 % līdz 15 %.
Tagad ministrijas iecere atbalstu guvusi arī koalīcijā. Tas nozīmē, ka nav vērts naudu turēt bankās, jo no % kurus Tev sola banka “ mīļa valdība” nošņāps 15 %.

Neaizmirstam arī slikto scenāriju, ka no rīta mostoties ir izziņots par lata devalvāciju – APMĒRAM….EIRO VĒRTĪBĀ…
Atceramies banku Baltiju, kad visi valdošie viena balsī auroja …esiet droši…banka ir stabila …es jums solu, nauda nezudīs. Viens no kliedzējiem un zvērētājiem bija Repše.

Es, mūsu “mīļajai valdībai” vairāk neticu. Pat par santīmu NĒ…

pietiek kluset

Šodien, 23.novembrī, nodomātie nodokļu slogi Tautai ir pieņemti ar „ mūsu mīļās” valdības lemto.
Vēl domāju attapsies pārdomās, bet ne KĀ…
Vēl trakāk, nūpat tapis zināms, ka Parex banka grasās parasīt Valdībai (pareizāk jāsaka Tautai ) vēl 100.0 miljonus latu sindicēto kredītu segšanai…

Nākamās sindicētā kredīta daļas atmaksai “Parex bankai” vajadzēs valsts atbalstu ne vairāk kā 100 miljonu latu apmērā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “De facto” teica AS “Parex banka” prezidents Nils Melngailis.

MAN vienkārši trūkst pieklājīgu vārdu lai komentētu šo nekaunīgo paziņojumu, tajā pašā laikā Karginam un Krasovickim katru mēnesi maksājot simtos tūkstošus.

PAPILDINĀJUMS 24.novembris

Pirmā prātīgā rīcība (laikam dabūja pa biksēm ‘sabrauktais ežuks’) No nākamā gada uzņēmumiem, kuru gada peļņa pārsniedz piecus miljonus latu, tomēr nevajadzēs maksāt 25% uzņēmumu ienākuma nodokli, pirmdien ārkārtas sēdē vienojās valdība.

Premjers Valdis Dombrovkis (JL) pēc pirmdienas valdības sēdes žurnālistiem norādīja, ka šāds lēmums pieņemts pēc konsultācijām ar starptautiskajiem aizdevējiem, kā arī pašu izdarītiem secinājumiem, ka šis nodoklis būtu grūti administrējams.

Dombrovskis skaidroja, ka 57,4 miljonu lielo papildus budžeta konsolidāciju galvenokārt veiks uz iedzīvotāju ienākumu nodokļa (IIN) palielināšanas no 23% uz 26% rēķina, kas budžetam dos 31,8 miljonus latu, transportlīdzekļu ikgadējās nodevas palielināšanas, no kuras cerēts iegūt 18 miljonus latu, kā arī akcīzes nodokļa ieviešanas dabasgāzei, kas nesīs piecus miljonus latu.
Kā vienmēr kāsīs no tiem, kas neprotestē un izliekas ‘laimīgi’ … praktiski, no maniem novērojumiem, latvietim nav pat zobu ar ko vismaz atkost atpakaļ … dumjš inertums un neizprotama pasivitāte.
Īrijā šodien ir vis- Īrijas streiks… Viņi par mums dzīvo  n- tās reizes labāk, bet streiko par nelielām izmaiņām budžetā….

PADOMĀ LATVIETI … VAI TIEŠĀM TEV VIENALGA, KAS NOTIEK TAVĀS MĀJAS ?

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

5 Atziņas “Pēc svētku jaunie nodokļi tracina…”

 1. klusetajs saka:

  Man viss ir noriebies, tautai nodokļi aug, bet padomēs algas nenogrieza, esot īpašie pārcilvēki- svoloči

 2. studentuks saka:

  Pie zviedriem pie zviedriem Ņemat MŪS

 3. losis saka:

  Ir marsietis, paskat uz viņa spīdīgi, līnijoto klozi no modes žurnāla – marsmode @ stupid

 4. dff saka:

  Lai pateiktu to 18. novembrī protams par bija gļēviem. LAI GAN ZINĀJA JAU!!! Divkosīgais āžu bars. Nožēlojami

 5. Edgars saka:

  Es domaaju ka vajag veel kajamgajeju nodokli,trotuaari tak tiek izmantoti,un cik var nopleest!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top