Pēc harmonijas un ciešām attiecībām izslāpušie

Pēc harmonijas.

Mūsdienu cilvēki bieži vien nepamana, kā daži ieradumi var kļūt par nepārvaramu šķērsli spēcīgām saiknēm ar citiem līdzcilvēkiem.
Pēc harmonijas, uzvedības modeļi, kas traucēs.

Kāpēc daži uzvedības modeļi neiederas vispār pieņemtajās attiecību normās? Tie ir, kā neredzami šķēršļi, kas neļauj mums atrast tuvību un sapratni ar citiem cilvēkiem.

Kādi ieradumi nolemj cilvēkus vientulībai?

Pārmērīga kontrole pār visu.

Neapšaubāma vēlme kontrolēt visus savas dzīves aspektus, tostarp attiecības, var būt šķērslis patiesai tuvībai.

Jums jāiemācās uzticēties citiem, dodiet situācijām iespēju attīstīties bez jūsu iejaukšanās. Tā nav atteikšanās no atbildības, bet gan gatavība pielikt savstarpējas pūles un pieņemt lietu dabisko gaitu.

Protams šādai uzticībai var būt arī ēnas puses, kad citi to var izmantot ļaunprātīgi, tāpēc iesaku šo punktu iztirzāt un apdomāt, pirms pieņemat galīgo lēmumu par uzticēšanos kādam.

Pēc harmonijas, kā rīkoties gudri?

Uzticēšanās ir pamats, kas veido ciešu saikni starp cilvēkiem un veicina sadarbību, atbalstu un kopīgu mērķu sasniegšanu. Tomēr, kā jau minēts, uzticēšanai var būt arī ēnas puses, tāpēc ir svarīgi būt piesardzīgiem, pirms pieņemat galīgo lēmumu par uzticēšanos kādam.

Pirmais solis ir izvērtēt savu intuīciju un iepriekšējo pieredzi.

Vai šī persona ir pelnījusi jūsu uzticību? Vai viņa ir parādījusi, ka ir godīga, uzticama un atbildīga?

Iespējams, jums ir bijušas negatīvas pieredzes ar šo personu vai dzirdēti neuzticības stāsti no citiem. Šādos gadījumos ir vērts būt uzmanīgiem un neļauties pirmajam iespaidam vai emocijām.

Izpētiet šīs personas pagātni, runājiet ar citiem, kuri ir bijuši saistīti ar šo personu. Tas palīdzēs iegūt plašāku priekšstatu par viņas uzticamību un godīgumu.

Ir arī svarīgi paturēt prātā, ka cilvēki mainās, tāpēc arī pagātnes negatīvās pieredzes nav absolūts rādītājs.

Sāciet ar mazām lietām.

Sāciet ar maziem atbildības uzdevumiem vai uzticiet personai kādu sīkumu, lai pārbaudītu viņas uzticamību. Ja šīs sākotnējās uzticības izpausmes ir veiksmīgas, pakāpeniski palieliniet uzticēšanos un atbildību.

Tas dod iespēju gan jums, gan citai personai pielāgoties un iegūt uzticību.

Visbeidzot, ir svarīgi atcerēties, ka uzticēšanai jābūt abpusējai. Lai cilvēks iegūtu jūsu uzticību, viņam ir jābūt arī uzticīgam jums. Ja jūs jūtat, ka otra puse nav godīga vai izrāda neuzticību, ir vērts pārskatīt savu lēmumu un izvērtēt, vai uzticēšanās ir pamatota.

Pēc harmonijas

Pēc harmonijas, izpatikt visiem.

Pastāvīgi centieni izpatikt visiem un nespēja pateikt “nē” var novest pie savas identitātes zaudēšanas. Ir svarīgi atcerēties, ka jūs nevarat izpatikt visiem, un tas ir labi un pēc lietu būtības pašsaprotami.

Paša uzvedības projicēšana un personīgo interešu saglabāšana ir patiesas identitātes galvenie aspekti. Atbrīvojoties no vēlmes izpatikt visiem, jūs varēsit saglabāt savu autentisko personību un piesaistīt tos, kuri novērtē jūs tādu, kāds jūs esat.

Interešu un vaļasprieku trūkums.

Personīgie vaļasprieki sagādā ne tikai prieku, bet arī sniedz iespēju satikt domubiedrus un pat otro pusīti.

Dalieties savās labdabīgajās kaislībās ar pasauli, un jūs būsiet pārsteigts, cik viegli ir atrast citus, kuriem ir līdzīgas intereses.
Iemācieties izbaudīt mirkļus ar sevi, un parādīsies cilvēku loks, kuri novērtēs jūsu sirsnību. Šo patiesību nevajadzētu novērtēt par zemu.

Vaļasprieki ir liels pozitīvs solis uz harmonijas sasniegšanu sev un iekļaušanos sabiedrībā.

Pēc harmonijas, izslēdz sīkrīkus.

Mūsdienu tehnoloģijas atvieglo dzīvi, bet pārmērīga to izmantošana var kļūt par šķērsli reālai komunikācijai.

Ir svarīgi iemācīties nolikt telefonu malā, tiekoties ar draugiem vai ģimeni, lai pilnībā veltītu laiku sarunai, pievēršot uzmanību otram cilvēkam.

Tas ne tikai stiprinās sakarus, bet arī parādīs jūsu interesi par citiem. Nav normāli, ka pārnākot no darba vai mācībām skolā jūs visu vakaru pavadāt datora ekrānā.

Dzīve ne vienmēr izdodas perfekti, taču pastāvīga neapmierinātība un sūdzības rada negatīvisma atmosfēru, kas atgrūž citus.
Koncentrējieties uz pozitīvo, esiet pateicīgs par to, kas jums ir. Tas ne tikai sagādā prieku, bet arī piesaista jums pozitīvismu un uzmanību.

Pēc harmonijas, saistības.

Solījumu turēšana ir uzticības pamats. Ja dodat solījumu, mēģiniet to turēt ar godu un atbildības sajūtu. Tici man, cilvēki augstu vērtē uzticamību un atbildību. Iegaumē, ka ar savstarpēju uzticēšanos var izveidot spēcīgas attiecības.

Pārmaiņu laiks pienāk tad, kad mēs saprotam, ka mēs paši varam veikt izmaiņas. Negaidiet, ka kāds lasīs jūsu domas.

Dažreiz pietiek ar vienkāršu zvanu vai ziņojumu, lai mainītu notikumu gaitu. Nebaidieties piedāvāt savu iniciatīvu komunikācijā un rīkoties, jo ne vienmēr pirmajam solim ir jābūt grandiozam.

Dažreiz pietiek ar mazumiņu lai notiktu savstarpēju simpātiju uzplaiksnījums.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top