Pazīstamu mākslinieku koncerts… Latvijas sajūtas.

 

 

Jolanta Gulbe un Hans Antehed koncerttūrē „Latvijas sajūtas”
Liepājas Latviešu biedrības namā.

Pavisam drīz… 26.oktobrī plkst. 19.00 uz jaunu koncertprogrammu ’’Latvijas sajūtas’’ aicina pazīstamā pašmāju mākslinieku sastāvs dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča, Deniss Paškevičs un Hansa Anteheda trio.

Koncertā klausītāji jaunās skaņās dzirdēs populāras latviešu tautasdziesmas un dziesmas no tautā iemīļoto komponistu Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, kā arī no citu komponistu daiļrades.

„Mūzika cilvēkus vieno un saved kopā, neskatoties uz tautību un izcelsmi. Šī koncerttūre un sadarbība ar  mākslinieku Denisu Paškevicu un viņa brīnišķīgo sievu Jolantu ir kā apstiprinājums tam.

Mums ir izveidojusies ne tikai lieliska muzikālā saskaņa, bet arī tuva draudzība starp divām ģimenēm. Domāju, klausītāji to noteikti sajutīs,” atklāj Hanss Anteheds.

Koncertprogrammas pamatā ir zviedru mūziķa, aranžētāja un komponista Hansa Anteheda (Hans Antehed) personiska latviešu mūzikas un tautas dziesmu izlase un interpretācija, kura sastāv no dažādu laiku un žanru skaņdarbiem, kurus viņš iepazinis, esot Latvijā.

Pateicoties kora mākslinieku braucienam uz Jūrmalu 2000. gadā, Hanss iemīlēja Latviju un latviešu mūziku, kā arī savu topošo sievu Inesi, kura vēlāk kļuva par viņa mūzu un ceļvedi latviešu kultūrā un sajūtās.

Atklājot šo jauno mūzikas un mīlestības pasauli, Hanss sāka aranžēt latviešu dziesmas džeza manierē. Liktenis saveda kopā Hansu ar mūziķiem Denisu Paškeviču, Jolantu Gulbi un Ievu Kerēvicu un 2011. gada pavasarī tika izdots mūzikas albums “Latvian Sentiments”.

Albums saņēmis ļoti pozitīvas klausītāju atsauksmes un recenzijas Latvijas un Zviedrijas presē, kā arī ticis nominēts ‘’Latviešu Mūzikas Ierakstu Gada Balvai 2011’’ kategorijā „Labākais instrumentālais, džeza, filmu vai teātra mūzikas albums 2011”.

Koncertos piedalīsies:

Dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča, saksofona virtuozs Deniss Paškevičs un Hansa Anteheda Trio…  Hanss Anteheds (SE)- klavieres, aranžijas, Edvīns Ozols (LV)- bass un Daniels Olsons (SE)- sitamie instrumenti.

Koncerttūres repertuārā iekļautas populārās Raimonda Paula ”Balta saule”, “Lūgums”, “Viss nāk un aiziet tālumā”, Imanta Kalniņa ”Sitiet bungas”, “Dūdieviņš”, tautas dziesmas ”Sarkandaiļa roze auga”, “Pusrītā’i saule lēca” un citas.

Klausītāji būs mīļi gaidīti Liepājas Latviešu biedrības namā 26. oktobrī plkst.19.00. uz mākslinieku koncertu.

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone
www.biedribasnams.lv

koncertprogrammu ’’Latvijas sajūtas’’ aicina pazīstamā pašmāju mākslinieku sastāvs dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča, Deniss Paškevičs un Hansa Anteheda trio.

koncertprogrammu ’’Latvijas sajūtas’’ aicina pazīstamā pašmāju mākslinieku sastāvs dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča,

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top