Pāvels Globa izvirza jaunas versijas par valstu nākotni

 

 

Pāvels Globa ir slavens pareģis un ekstrasens no Krievijas.

Nu tas tā, ja nezināji par tāda eksistenci pareģu vidū.

Par viņa pareģojumiem jau rakstīju 2008.gadā, jā, vienpadsmit gadus atpakaļ!

Tie bija saistoši Eiropas Savienībai. Ja atceramies, tad Latvija vēl nebija Eiropas Savienības sastāvā.

Vienkārši, tagad gribu atgādināt par viņa pareģojumu. Ir taču interesanti, ar laika nobīdi, pasekot līdzi, kas ir piepildījies un kas nē.

Tomēr, kāpēc?

Tāpēc, ka ir daudzi notikumi ar tālejošām sekām. Par piemēru varu minēt Lielbritānijas vēlmi izstāties no Eiropas Savienības, kā arī nav pārliecības par Grieķijas spēju dzīvot bez meliem un mūžīgo vēlmi celt savu labklājību uz citu valstu rēķina.

Noteikti, pirmajā vietā var izcelt  bēgļu jautājumu, kurā normāls iznākums nav paredzams. Jā! Un tā Krievija ar savām militārista ambīcijām!

Ko tad viņš pareģoja 2008.gadā?

Kā jau tas pieņemts tiem, kas dzīvo Krievijā, Intervijā avīzei (РИА “Новый Регион” ), astrologs devis labas cerības uz izaugsmi  Krievijai. Tas gan nav manāms no 2019.gada skatupunkta!

Toties prognozes Eiropai nebija labvēlīgas. Pēc astrologa teiktā 2010. gadā iestāsies vēl lielāka ekonomiskā krīze, kuru Eiropas Savienība neizturēs. Tomēr izturēja!

Pāvels Globa paredz Eiropas Savienības izjukšanu.

Krīze turpināsies 10. gadus, tas ir līdz 2020. gadam un beigās vienotas Eiropas Savienības nebūs. Tātad pēc pareģojuma uz 2020.gadu un viss, katrs uz savu pusi.

Tiks veidoti vairāki bloki, kā Dienvideiropas bloks un Ziemeļeiropas bloks, kur pēc viņa domām būs Austrumeiropa un Krievija. Ja Jūs saprotat, kur viņš tēmē, tad iet runa par tiešu Krievijas ietekmi uz Baltijas valstīm.

Francija ar Vāciju veidošot atsevišķu aliansi.

Jāatzīmē prognozes, kas ir piepildījušās pēc astrologa minējumiem vai prognozēm, kā kuram vairāk tīk. Paredzēja pie varas nākam Putinu un pēc tam Medvedjevu.

Starp citu, viņš paredzēja PSRS izjukšanu, Terora aktu ASV 11. septembrī un F. Kastro norietu.

Ka jau visiem zintniekiem ir arī prognozes, kas nav piepildījušas, Irānas bombardēšanu 2007.gadā, Buša slepkavības mēģinājumu. Interesanti, ka viņam prognozes pasūta lielo valstu varenie. Jādomā, ka vismaz neseko aklam to izklāstam.

Tomēr, par to Eiropas Savienības izjukšanu, es skumtu. Mazliet pafantazēšu.  Ja nu kas, jādibina ziemeļnieku bloks.  Zviedrija, Somija,  Norvēģija, Latvija, Igaunija, Lietuva un Polija.

Un miers mājās + labklājība.

Pāvels GlobaTā lūk, interesanti, kas nāks pēc eiro?

Ja viss jūk, tad eiro pastāvēšana nav reāla! Neesmu ne pesimists ne arī Eiropas Savienības noliedzējs, vienkārši tādas dīvainas pārdomas. JĀ, par to pašu, NĀKOTNI!

Mazāk ticēt gaišreģiem, jo Pāvels Globa nav mesija ar 100% pareģojumu ticamību.

Labu Dienu!

 

 

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *