Pāvels Globa izvirza jaunas versijas par valstu nākotni

Pāvels Globa.

Runā, ka ir slavens pareģis un ekstrasens no Krievijas. Nu tas tā, ja nezināji par tāda eksistenci pareģu vidū.

Par viņa pareģojumiem jau rakstīju 2008.gadā, jā, daudzus gadus atpakaļ! Tie bija saistoši Eiropas Savienībai. Ja atceramies, tad Latvija vēl nebija Eiropas Savienības sastāvā.

Vienkārši, tagad gribu atgādināt par viņa pareģojumu. Ir taču interesanti, ar laika nobīdi, pasekot līdzi, kas ir piepildījies un kas nē.

Tomēr, kāpēc?

Tāpēc, ka ir daudzi notikumi ar tālejošām sekām. Par piemēru varu minēt Lielbritānijas  izstāšanos no Eiropas Savienības.  Nav pārliecības par Grieķijas spēju dzīvot bez meliem un mūžīgo vēlmi celt savu labklājību uz citu valstu rēķina.

Noteikti, pirmajā vietā var izcelt  bēgļu jautājumu, kurā normāls iznākums nav paredzams. Jā! Un tā Krievija ar savām militārista ambīcijām!

Ko tad viņš pareģoja 2008.gadā?

Kā jau tas pieņemts tiem, kas dzīvo Krievijā, Intervijā avīzei (РИА “Новый Регион” ), astrologs devis labas cerības uz izaugsmi  Krievijai. Tas gan nav manāms no šo gada skatupunkta!

Toties prognozes Eiropai nebija labvēlīgas. Pēc astrologa teiktā 2010. gadā iestāsies vēl lielāka ekonomiskā krīze, kuru Eiropas Savienība neizturēs.

Tomēr izturēja!

Pāvels Globa paredz Eiropas Savienības izjukšanu.

Krīze turpināsies daudzus gadus, tas ir līdz 2022. gadam un beigās vienotas Eiropas Savienības nebūs. Tātad pēc pareģojuma uz 2022.gadu un viss, katrs uz savu pusi.

Tiks veidoti vairāki bloki, kā Dienvideiropas bloks un Ziemeļeiropas bloks, kur pēc viņa domām būs Austrumeiropa un Krievija. Ja Jūs saprotat, kur viņš tēmē, tad iet runa par tiešu Krievijas ietekmi uz Baltijas valstīm.

Francija ar Vāciju veidošot atsevišķu aliansi.

Jāatzīmē prognozes, kas ir piepildījušās pēc astrologa minējumiem vai prognozēm, kā kuram vairāk tīk. Paredzēja pie varas nākam Putinu un pēc tam Medvedjevu.

Starp citu, viņš paredzēja PSRS izjukšanu, Terora aktu ASV 11. septembrī un F. Kastro norietu.

Ka jau visiem zintniekiem ir arī prognozes, kas nav piepildījušas, Irānas bombardēšanu 2007.gadā, Buša slepkavības mēģinājumu. Interesanti, ka viņam prognozes pasūta lielo valstu varenie. Jādomā, ka vismaz neseko aklam to izklāstam.

No pēdējā pareģojuma.

Globa secina, ka globālās ģeopolitiskās intereses ir sasniegušas tādu līmeni, ka tās ir atrisināmas tikai ar kariem. Nākamā valsts, kur uzliesmos karš, pēc astrologa domām, būs tuvie austrumi, nav izslēgts, ka parādīsies jauni ieroču veidi.

Tā domā viņš!

Tomēr, par to Eiropas Savienības izjukšanu, es skumtu. Mazliet pafantazēšu.  Ja nu kas, jādibina ziemeļnieku bloks.  Zviedrija, Somija,  Norvēģija, Latvija, Igaunija, Lietuva un Polija.

Un miers mājās + labklājība.

Pāvels Globa

Tā lūk, interesanti, kas nāks pēc Eiro ēras?

Ja viss jūk, tad eiro pastāvēšana nav reāla! Neesmu ne pesimists ne arī Eiropas Savienības noliedzējs, vienkārši tādas dīvainas pārdomas. JĀ, par to pašu, NĀKOTNI!

Mazāk ticēt gaišreģiem, jo Pāvels Globa nav mesija ar 100% pareģojumu ticamību.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *