Pavasaris ziedos – Liepājā.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Labākā dāvana Mātes dienā –
„Pavasaris ziedos”

Liepājas Latviešu biedrības nams jau trešo gadu Rožu laukumā organizē pavasara stādu gadatirgu “Pavasaris ziedos”. Tā kā stādu tirgus iepriekšējos gados guva lielu liepājnieku un rajona iedzīvotāju atsaucību, tad

šogad pavasara stādu “parāde” Rožu laukumā būs vēl apjomīgāka un tā norisināsies 2009.gada 9. maijā pie Liepājas Latviešu biedrības nama no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Šogad tirgotāju interese par un ap daudzveidīgo stādu gadatirgu bija necerēti liela un savu dalību gadatirgū ir apstiprinājuši 56 dalībnieki ar dažāda veida preču klāstu.
Pasākuma laikā daiļdārzu un mazdārziņu cienītājus ar stādāmo materiālu iepriecinās Latvijas lielākās stādaudzētavas, tādas kā SIA „Grobiņas ziedi”, ZS „Bērziņi”, ZS „Liepas”, SIA “Hedera” un daudz citas, kā arī individuālās dārzniecības.

Dalībnieki uz stādu tirgu ieradīsies no visdažādākajām Latvijas vietām – Liepājas rajona, Rīgas, Tukuma, Baldones, Alūksnes, Salaspils, Bauskas un pat no tālās Daugavpils.

Stādu tirgū jūs atradīsiet visplašāko ziemciešu, vīteņaugu, ziedošo krūmu, daudzveidīgu rožu un viengadīgo augu stādus, augststumbru rozes, rododendrus, dekoratīvo lapu krūmus, un citus augus, kuri piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem un izaudzēti tepat Latvijā.

Varēsiet iegādāties dārza melleņu un dārza dzērveņu stādus.

Liepājas Latviešu biedrības nama projektu vadītāja Madara Pūķe uz stādu tirgu ir uzaicinājusi arī amatniekus un meistarus, kuru sortimentā ir plašs dārza dizaina preču klāsts.

Liepājas iedzīvotājiem šogad tiek piedāvāta unikāla iespēja gadatirgū iegādāties grāmatas par dārza ierīkošanu, siltumnīcu uzturēšanu, augu nozīmi veselības uzlabošanā un ikdienas pārtikā. Grāmatas un tematiskos žurnālus piedāvā SIA „Latvijas Grāmata”.

Liepājas latviešu biedrības nams ikvienu liepājnieku un Liepājas viesi šajā valstij ekonomiski grūtajā laikā aicina domāt gaišāk – veidojot sev apkārt ziedošas logu palodas, dobes, dārzus un nostūrus, kas iepriecina pašu un garāmgājēju sirdis!

Uz tikšanos krāsainajā un ziedošajā stādu parādē „Pavasaris ziedos”!

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

pavasara-tirdzins

ziedi

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *