Pavasara balle „Tauriņu deja”, Liepājā.

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā 4. aprīlī plkst. 20.00 pavasara balle „Tauriņu deja”

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz Pavasara balli „Tauriņu deja”.

Jautrākās, skaistākās un līdzi dziedamās dziesmas spēlēs un dziedās grupa „Zeļļi” no Limbažiem.

Dienās, kad saulīte samīļo ik dienas jo vairāk, mūsu sirdīs un prātos ienāk arvien vairāk gaišu un priecīgu domu, tā vien gribas sajust vieglumu dejā.

Šajā ballē valdīs deju žanru bagātība, jo virtuozus priekšnesumus apmeklētājiem sniegs austrumu deju izpildītājas no Liepājas Baleta un Deju studijas.

Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki uzskata, ka pavasaris ir pozitīvā strāvojuma laiks, tāpēc skaisto gadalaiku, kas virmo gaisā un dabā, ienesīs Liepājas Latviešu biedrības namā.

Tas gaidīts visu garo ziemu un katru gadu mēs kā pirmo reizi jūsmojam par pirmo silto dienu, pirmo sniegpulkstenīti, un pirmo taureni. Pavasarīgās noskaņās piedāvājam liepājniekiem un pilsētas viesiem iespēju atpūsties deju vakarā estētiskajā un greznajā Liepājas Latviešu biedrības nama zālē.

Muzikālais pavadījums Pavasara ballē uzticēts Latvijas šlāgermūzikas pionieriem – grupai „Zeļļi”, kuri kopā muzicē jau 35 gadus. Grupas repertuārā ir tādi pazīstami skaņdarbi kā „Rudzupuķes”, „Gaidi mani”, „Krustcelēs” un citi pazīstami hīti.

Tautā iemīļotās un godalgotās grupas sastāvā muzicē – Raitis Treijs, Jānis Vējiņš, Aigars Čudars un Ilmārs Stivriņš.

Grupas līderis un tekstu autors Jānis Vējiņš par grupas repertuārā esošajām dziesmām stāsta: „Dziesmas par puķēm un mīlestību ļauj cilvēkiem atpūsties un atgādina ko tādu, kas piedzīvots, bet vairs nav notverams”.

Par „Zeļļu” muzicēšanas stila kopsaucēju tiek uzskatītas dziesmas, kas piesaista ar melodiskumu un sentimentu, vienkāršību, aizkustinošu romantiku un nepārspīlētām emocijām.

Grupas pūrā ir „Zelta plates” un „Zelta mikrofona” godalgas.

Pavasara balle

Pavasara ballē dejisku pārsteigumu būs sarūpējušas Liepājas Baleta un Deju studijas austrumu deju izpildītājas. Šarmantās dejotājas ar krāsainiem tērpiem un virtuozām kustībām ienesīs dzīvīguma dzirksts pilnus mirkļus un aizvedīs apmeklētājus pasakainā piedzīvojumā.

Pavasara ballē „Tauriņu deja” ik viens aicināts sajust pavasara pieskārienu, kas ienesīs siltas vēsmas un sirdij liks iepukstēties straujāk. Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top