Pavasara balle… Iezvani sirdī pavasari!

 

 

Pavasara balle, kā citus gadus, notiks Liepājas Latviešu biedrības namā.

Mēs Jūs gaidām 16. martā plkst. 20.00.

Atzīmēsim pilsētas dzimšanas dienu, Liepājas Latviešu biedrības namā ar pasākumu… pavasara balle ’’Iezvani sirdī pavasari!’’.
Svētku noskaņu palīdzēs uzburt grupa ’’Sestā Jūdze’’ no Smiltenes.Grupas “Sestā Jūdze” repertuārā ir nekaitāmas pazīstamas melodijas, kuru ritmos ikviens varēs patīkami atpūsties un izdejoties.

Vairākas no grupas dziesmām ieguvušas godalgotās 1. vietas gan Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonijā, gan kantrī mūzikas festivālā Bauskā, gan Latvijas kantrī mūzikas asociācijas Grand Prix balvu.

Nenoliedzami, grupa “Sestā Jūdze” ir skatītāju un klausītāju iecienīta, par ko liecina gods saņemt skatītāju simpātiju balvas minētajos festivālos.

Grupa dibināta 2001.gadā, pēc grupas “Kaimiņi” darbības izbeigšanas. Šobrīd grupā spēlē četri talantīgi kantrī mūzikas izpildītāji – grupas dibinātājs un līderis Agris Gedrovičs, dziedātājs un basģitārists Modris Miķelsons, virtuozais ģitārists Jānis Misiņš un bundzinieks Aldis Strazdiņš.

Tā kā grupas kopā pulcēšanās vieta ir Bauska, kas atrodas sešas jūdzes no Smiltenes, tad šim attālumam par godu arī radās grupas nosaukums – “Sestā Jūdze”.

2012.gadā grupa laida klajā savu trešo studijas albumu ’’Iebrien manā saulrietā’’, kurš Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonijā šogad izpelnījās labākā kantrī mūzikas albūma titulu.

Arī aizvadītajā 14.Starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā, kas notika Bauskas pilskalna estrādē, kārtējos panākumus guva un galveno balvu saņēma Latvijas titulētākā šī mūzikas stila grupa „Sestā Jūdze”, ko klausītāji ikmēneša aptaujā interneta mājas lapā countrymusic.lv visa gada garumā bija atzinuši par labāko.

Kā katru reizi, padomāts arī par balles ieskaņu. Ar īpašu sveču deju balles apmeklētājus sveiks Netradicionālo deju studijas ’’Arabeska’’ vadītāja Zita Valka.

Savukārt, Liepājas cirka studija ’’Beztemata’’iepriecinās ar savu brīnišķo pārvērtību brīvajām improvizācijām.Balles apmeklētājiem būs iespēja iemūžināt pārsteiguma mirkļus kopā ar cirka mīmiem arī fotogrāfijās.

Svinēsim Liepājas dzimšanas dienu kopā! Tiksimies pavasara ballē un ļausimies vakara svētku sajūtām!

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Pavasara balle

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top