Pats dārgākais Helovīna kostīms, kas to būtu domājis

Helovīna kostīms.

Kas to būtu domājis, ka helovīna kostīms var sasniegt viena miljona dolāru summu. Piedāvāju apskatīt viss dārgāko helovīna kostīmu, kas bija izlikts „eBay” aukcionā.

Liepājniekiem no šādas summas paliek karsti nelabi! Miljons, “mī” un “žē”! Ko tik nevarētu paveikt Liepājā par šādu summu. Piemēram ieteikt mēram, domāju ne jau Sesku, bet gan jauno mēru Gunāru Ansiņu.

Kur šeit helovīna kostīms?

Pievērsties būvniecībai, jo Ulda Pīlēna arhitektu birojs neatkarības gados ir izveidojies par vienu no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem valstī. Kur vēl AP labie panākumi vēlēšanās.

Ja pieiet pie šādas lietas no Helovīniskas pieejas, vajag būvēt helovīna kostīmu ražošanas rūpnīcu.  Peļņa un jautrība, varbūt, zināmās aprindās garantēta. 🙂

Helovīna kostīms

Tomēr, atgriežamies pie dārga kostīma.

No iegūtiem līdzekļim 10% tiks labdarībai. Kostīms ir veidots no pieguļoša auduma, kas derēs praktiski jebkuram pieaugušajam, jo ir staipīgs un viegli pielāgojas nēsātāja augumam.

Aukciona organizētāji ir ar humora izjūtu, jo miljonu vērto kostīmu piegādāšot bez maksas jebkurā planētas zeme nostūrī. Kostīms ir veidots, kā deviņdesmito gadu populāra rotaļlieta- spirāle.

Helovīna kostīmsVēl organizatori bonusā piedāvā pircējam piecus gadus uzstāties ar priekšnesumiem šajā kostīmā uz jebkuras skatuves un jebkurā valstī. Liepājā gan nebija manīts! Žēl!

Kostīms ir tiešām krāšņs un helovīna ballītes uznācienam tīri radīts, interesanti vai instrukcija arī ir pievienota…

Pašu dārgāko izklaides kostīmu veidojis dizaineris ar bagātu fantāzijas pasauli un kostīms jau ir manīts „The Late Show with David Letterman” un citos ASV talantu šovos.

Paskati arī šo… ŠETUCĪT

Labu Dienu un Nakti!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top