Patiess draugs, cik atvērts un īsts draugs ir tev līdzās

Patiess draugs.

Patiesa draudzība ir pazīstama ne tikai grūtībās, bet arī ikdienas dzīves situācijās. Jūsu uzmanībai ārkārtīgi spēcīga un efektīva metode, lai noskaidrotu, cik atvērts un īsts draugs tev ir.

Metode ņemta no grāmatas “You Can Read Anyone”. Mēs kopīgi atklāsim sešus galvenos punktus, kas palīdz pamanīt meļus un manipulatorus tavā draugu lokā.

Patiess draugs, INTERESE.

Ja jūs ar kādu esat patiesi draugi, tad jums patiesi rūp viss, kas notiek šī cilvēka dzīvē. Tas pats princips darbojas arī pretējā virzienā. Īsts draugs vai draudzene vienmēr interesējas par to, kā tev iet un kāds ir tavs garastāvoklis.

Ja tu nejūti uzmanību no drauga, tad draudzība nav īpaši savstarpēja. Par to varat pārliecināties, uzsākot sarunu par sev svarīgām tēmām.

Pārāk neiedziļinoties tēmā, vai arī paziņojiet par gaidāmiem notikumiem, kas jums ir svarīgi. Tas vajadzīgs lai redzētu un dzirdētu sarunas biedra reakcijas. Tālāk vari izdarīt secinājumus.

UZTICĪBA.

Otrais “draudzības testa” solis ir tenku un provokatoru aprēķins. Pietiek cilvēkam izstāstīt noslēpumu par kopīgu paziņu. Izdomātu vai īstu noslēpumu un tad mēģināt noskaidrot, vai šis noslēpums ir sasniedzis diskusijas objektu.

Patiess draugs
Ja jūs pārsteidz slepenas informācijas piegādes ātrums, draudzība zaudē vēl vienu “zvaigzni”.

Patiess draugs, PRIEKS.

Trešā punkta ietvaros pārliecināsimies par spēju priecāties par tevi un justies lepnam – teiksim, kad saņemsi paaugstinājumu. Meļiem un manipulatoriem ir grūti izlikties laimīgiem, ja dzīve ir labvēlīga kādam citam, nevis viņiem.

Kad jūs saskaraties ar neveiksmi, daudzi cilvēki izteiks vēlmi jūs mierināt un atbalstīt, un tikai īsti draugi ieradīsies, lai apspriestu labās ziņas. Saprotamāk, ja vinnēsi loterijā, ar Tevi kopā priecāsies tikai īsts draugs!

GODĪGUMS.

Ceturtais punkts pievērš uzmanību tam, cik draugi ir gatavi jums pateikt patiesību. Īsts draugs nevilcināsies pateikt jums ko tādu, ko jūs, iespējams, nevēlaties dzirdēt.”

Viņš vai viņa riskē ar jums strīdēties, taču nekad nemelos un neslēps zināmus faktus.

Patiess draugs un CIEŅA.

Zinātkāre ir diezgan nepatīkama rakstura īpašība, it īpaši sakāpināta formātā. Cieņa un smalkums ir divas pamatprasmes, kas palīdz nomierināt neveselīgo ziņkārību pret draugiem.

Ja draugs cenšas uzzināt vairāk informācijas, nepievēršot uzmanību tavām jūtām, tad viņa zinātkāre nepārprotami ir atsvešināta no tavas garīgās pasaules.

Un otrādi, ja viņš vai viņa uzmanīgi klausās, ļaujot jums runāt ērtā tempā un saudzējot emocijas, tas nozīmē, ka draugam ir patiesas bažas par to, kas ar jums notiek.

Patiess draugs un ATBALSTS.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, spēja vai arī nespēja upurēt sevi. Savu laiku, peļņu, komfortu, baudu draugu labā. Īsti draugi, kad rodas interešu konflikts, meklē risinājumus, lai nekādā veidā nekaitētu tiem, kas viņiem abiem rūp.

Tomēr esiet piesardzīgs, lai atsevišķos gadījumos neaizraujieties ar tendenču noteikšanu. Analizējiet draudzību lēnām, izvairoties no pārsteidzīgiem secinājumiem. Svarīgi atcerēties, ka katrs no mums kādā dzīves posmā spēj tā aizrauties ar savu dzīvi, ka gandrīz neatrod laiku draugam.

Draudzība ir viena no vērtīgākajām un svarīgākajām lietām mūsu dzīvē. Tās nozīmi un ietekmi mēs bieži saskaramies grūtībās, kad draugi ir tur, lai mums palīdzētu un atbalstītu. Taču patiesa draudzība ir vērtīga arī ikdienas dzīves situācijās, kad mēs ne vienmēr to apzināmies.

Viens no svarīgākajiem aspektiem patiesās draudzības kontekstā ir spēja upurēt sevi. Tas nozīmē, ka draugs ir gatavs ieguldīt savu laiku, enerģiju un resursus, lai palīdzētu un atbalstītu citu. Tas var būt gan mazās lietās, piemēram, izlīdzinot drauga ikdienas pienākumus vai piedāvājot palīdzību, gan lielākās izvēles situācijās, kad draugs ir gatavs upurēt savu komfortu vai pat peļņu, lai palīdzētu draugam.

Patiess draugs, kas spēj atrast risinājumus interešu konfliktos.

Konflikti un nesaskaņas var rasties jebkurā draudzības attiecību posmā, taču patiesi draugi ir gatavi meklēt kompromisus un risinājumus, lai nekaitētu viens otram. Viņi novieto savas attiecības un drauga labklājību pirmajā vietā, un ir gatavi strādāt, lai saglabātu un stiprinātu savu draudzību.

Tomēr ir svarīgi būt piesardzīgiem, lai neaizrautu sevi ar tendenču noteikšanu. Draudzība ir individuāla un personiska attiecība, un katrs draugs ir unikāls. Tāpēc ir svarīgi analizēt draudzību lēnām un izvairīties no pārsteidzīgiem secinājumiem vai pārspīlētām prasībām. Katram ir savas vajadzības un ieradumi, un svarīgi ir izprast un cienīt drauga perspektīvu un ieradumus.

Visbeidzot, ir svarīgi atcerēties, ka mēs visi esam cilvēki un katrs no mums var nonākt situācijā, kad aizraujamies ar savu dzīvi un nevaram atrast pietiekami daudz laika draugam. Tas nenozīmē, ka mēs nevēlamies būt draudzīgi vai ka draugs mums nav svarīgs. Dzīve dažreiz prasa mums vairāk koncentrēties uz sevi, un patiesi draugi to saprot un atbalsta.

Tāpēc, lai saglabātu un stiprinātu patiesu draudzību, ir svarīgi būt atvērtiem, saprotošiem un gataviem upurēt sevi. Mēs visi esam tikai cilvēki, un draudzība ir viena no lielākajām vērtībām, kas padara mūsu dzīvi bagātāku un pilnvērtīgāku.

Nespried par draugu no vienas dienas iespaidiem. Izvērtē draudzības stiprumu ilgākā laika periodā!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Tweet

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top