Pasteidzies, biļešu iepriekšpārdošana uz Jaungada balli.

 

 

Liepājas Latviešu biedrības nams paziņo, ka biļešu iepriekšpārdošana uz Jaungada balli sākusies.

Jau, 24. oktobrī sākusies biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija uz Liepājas Latviešu biedrības nama Jaungada balli „Lai sapņi piepildās!”.

Vecgada vakarā plkst. 22:00 uz īpaši greznotās Liepājas Latviešu biedrības nama skatuves kāps Dailes teātra dziedošo aktieru duets – Gints Andžāns un Ērika Eglija.

Duets balles apmeklētājiem sniegs koncertprogrammu, kas veltīta gadu mijas pasākumam Latviešu biedrības namā.

Savukārt, pēc pusnakts, kad Rožu laukumā debesis būs izgaismojis krāšņs svētku salūts, Lielajā zālē turpināsies apsveikumi, tiks lietas laimes, zīlēts ūdens atspulgā un liktas kārtis, pēc kurām elegantas zīlnieces pavēstīs, kas balles apmeklētājus sagaida Jaunajā 2015. gadā.

Balles viesi maģisko Jaungada nakti varēs izdejot grupas „Zvaigžņu lietus” muzikālās programmas pavadījumā.

Liepājas Latviešu biedrības nams saviem uzticamajiem apmeklētājiem sagatavojis speciālu Jaungada nakts programmu „Lai sapņi piepildās!”.
Esam gandarīti un novērtējam liepājnieku un Liepājas viesu pieprasījumu pēc šādas kopīgas Jaungada sagaidīšanas tradīcijas Biedrības nama Lielajā zālē, pašā Liepājas sirdī.

Esam parūpējušies par Jaungada Ballei atbilstošu telpu krāšņu noformējumu, jaunu skatuves scenogrāfiju. Lai šis pasākums paliktu atmiņā, un ikviens pagūtu apturēt mirkli, kad satiekas gadi, pašus skaistākos brīžus varēs iemūžināt īpaši sagatavotā fotostūrītī pie balta koncertflīģeļa.

Jau tradicionāli, gada izskaņā, Biedrības nama Lielo zāli piepilda gaumīga muzikālā programma. Ar Ziemassvētku laikam veltītu koncertprogrammu – populāriem ārzemju un latviešu mūzikas hītiem, labu humoru un jautriem konkursiem Balles viesus sagaidīs Dailes teātra dziedošie aktieri Gints Andžāns un Ērika Eglija.

Jau desmit gadus aktieri kopā piedalās dažādās izrādēs, muzikālos projektos, vada pasākumus un filmējas seriālos. Interesanti, ka jaunā dziedošā aktrise Ērka Eglija ir liepājniece. Dueta repertuārā ir divi kopā radīti skaņdarbi „Nāc” un „Kanālmalas dziesmiņa”, un šobrīd top trešais kopdarbs Raimonda Tigula vadībā.

Grupa „Zvaigžņu lietus” pēc pēdējās uzstāšanās reizes Liepājas Latviešu biedrības namā, pārliecinoši iekaroja apmeklētāju sirdis, tāpēc tika uzaicināta atkāroti muzicēt atraktīvajā Jaungada nakts programmā.

Par dejotprieku gādās iemīļoti mūziķi: Armands Sviķis, Alvis Grīnbergs, Gundars Minalgo, Vairis Ausvalds, Jānis Mihailovs un Ingus Lelis.

Muzikālā apvienība no Ventspils atskaņos jautras melodijas gan no sava repertuāra, gan tautā iemīļotiem skaņdarbiem. Pērn grupa „Zvaigžņu lietus” atzīmēja savu 20 gadu jubileju, dāvājot klausītājiem savu piekto studijas albumu „Šai zvaigžņu stundā”.

„Kā gadu sagaidīsi, tā arī to nodzīvosi!” vēsta ticējums, tādēļ Jauno Zilās kazas gadu aicinām sagaidīt Liepājas Latviešu biedrības nama rīkotajā Jaungada ballē „Lai sapņi piepildās!”.

Svinēsim kopā prieka un cerību pilnā gaisotnē ar krāšņi svētku tērpos ģērbtajām dāmām un kungiem, šampanieti, svētku salūtu, dejām un maģisko, atraktīvo zīlnieču pārsteigumiem.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829.

SIA „LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMS”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Jaungada balli

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top