Pastaiga ar fotoaparātu, NLO mums līdzās, mēs to nemanām

NLO, vai latviski šo burtu salikums skanēs šādi.

Neatpazīti Lidojoši Objekti!

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Dzirdēts par viņiem daudz, toties redzēt pašam, ir reta izdevība. Es jau nemaz nerunāju par NLO nofotografēšanu vai filmēšanu.

Kā parasti notiek iemūžināšana fotogrāfijā un video filmā.

Vienmēr nejauši! Pastaigājot ar fotoaparātu un knipsējot iepatīkošos skatus. Nobildēts, kā vienmēr daudz. Lai gan varētu jau arī vairāk, bet kā tu bildēsi vairāk, ja NLO lidinās virs galvas, satraucoši … 🙂

Lai NLO būtu pastiprināts ar baismiem stāstiem atgādinu vasaras notikumus Liepājā no tālā 2009.gada. Virs Liepājas ezera novērots dīvains lidojošs objekts.

Pusstundu pirms pusnakts liepājnieks Viesturs pa 3.stāva logu E.Tisē ielā pamanījis otrpus ezeram spožu objektu lēni un bez skaņas pārvietojamies virs mežu galotnēm ziemeļu virzienā.

Viņš to fiksējis ar fotoaparātu. “Tas izstaroja ļoti spilgtu, tādu kā luminiscējošu gaismu,” sacīja V.K, “un slīdēja pilnīgā klusumā.”

Līdz šim nekas tāds tur neesot novērots, kaut gan apkārt ļaudis runājot, ka līdzīgas lietas kādreiz virs ezera jau redzētas.

Video par NLO, manējais!

Divi foto man iepatikās tiktāl, ka nolēmu Jums tos parādīt.

Pirmais intrigai, tas par to NLO. Otru attiecinu krīzes tematikai no 2009. gada, tā reklāma uz izbijuša veikala apdrupušās sienas fascinē.

Vajag tikai skatīties un klāt viņi būs, šoreiz mazliet pielietots fotošops. Starp citu uzņemts 2009.gadā un tautieši ņēma par pilnu taisnības latu.

NLO
If you mean flying saucers, or alien space ships, try a book or a movie theater because such things don’t really exist. If you mean a flying object which you can not identify but it would be fun to research and figure out what it was, look in the sky.

31janv2009 019 krizes foto www

Nu, apmēram, tā tas lietiņas ar un ap NLO!

Labu dienu un cilvēcisku veiksmi!

 

5 komentāri par “Pastaiga ar fotoaparātu, NLO mums līdzās, mēs to nemanām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *