Pašcieņa, no kā tā atkarīga, vai tiešām pareģojumam ir taisnība

Pašcieņa.

Veselīga pašcieņa ir tad, kad jums ir stingra savas vērtības izjūta. Jūs atzīstat un pieņemat savas vājās puses, un tajā pašā laikā novērtējat stiprās puses. Persona ar veselīgu pašnovērtējumu atzīst visu labo un slikto, tostarp, sev raksturīgo vērtību.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Pašcieņa, kā tā rodas?

Sevis izzināšana sākas ar savas vēstures apzināšanos. Tavs stāsts ir tava pagātne. Tās izpētīšana palīdzēs jums saprast, kā jūs kļuvāt par sevi. Ar sev raksturīgu pašcieņu.

Pētot savu dzīves stāstu, jūs iemācīsities izturēties pret to ar cieņu un tādējādi atpazīt un cienīt sevi. Jūs esat pelnījuši zināt, pat ja šobrīd šķiet, ka tas nav iespējams.

Jūsu unikālais dzīves stāsts satur ne tikai informāciju par to, kas ar jums noticis, bet arī sajūtas – gan pozitīvas, gan negatīvas.

Pašcieņa

Tā pētīšana ir viens no veidiem, kā izzināt savu dzīvi, iemācīties to atpazīt un cienīt. Šī ir jūsu iespēja brīvi ieskatīties sevī un redzēt, kas jūs patiesībā esat.

Pašcieņa un ciltskoks.

Atbildiet uz šādiem jautājumiem.

  • Kā tev šķiet, kuram no radiniekiem pēc rakstura tu līdzināsies visvairāk?
  • Un kam – vismazāk?
  • Padomājiet par to, kā jūsu ģenētiskā bagāža jūs ietekmē. Kurās jomās jums vajadzētu strādāt no šī perspektīvas, lai attīstītu veselīgu pašapziņu?

Katrs cilvēks ir unikāla šūnu, gēnu, ideju, jūtu, talantu un prasmju kombinācija. Lai dzīvē gūtu panākumus, jums tas ar prieku jāatzīst un jāiet savs unikālais ceļš.

Ja jūs veltāt visus savus spēkus, lai kļūtu par kādu citu – pat ja no mūsu viedokļa kāds būtu “labāks”, – sakāve ir neizbēgama.

Veselīgu pašcieņu nodrošina tikai vēlme pilnveidot savu personību. Tomēr, došu mazu pareģojumu, kas var raksturot visu tavu tālāko dzīvi.

Ir novērota sakarība ar dienu, kad esi dzimis un ar tavu tālāko dzīves ceļu. Ticēt vai nē, tavā ziņā. Taču kaut kas pareģojumā ir patiess. Šeit sāk veidoties tava pašcieņa, varbūt, ka viss jau ir noteikts?

Pirmdiena

Tiem, kas dzimuši šajā dienā, ir paveicies. Viņus gaida ilgs dzīves ceļš un galvu reibinoši panākumi.

Otrdiena

Šiem cilvēkiem ir mazāka iespēja piedzīvot veiksmi, labas ziņas nenāk pēkšņi, un iedvesma nerodas pati no sevis.

Trešdiena

Nedēļas vidū dzimušie būs veseli līdz sirmam vecumam un veiksies biznesā.

Ceturtdiena

Arī laba nedēļas diena. Laimīgie, kuri pirmo reizi ieraudzīja pasauli šajā dienā, ir lemti saņemt likteņa dāvanas uz visu atlikušo mūžu.

Piektdiena

Piedzimt šajā nedēļas dienā ir diezgan slikta veiksme. Šādā dienā vispār nevajadzētu sākt kaut ko svarīgu.

Sestdiena

Šajā dienā dzimst radošas, smalkas dabas, kuras nereti ir apveltītas ar kādu talantu, īpašu šarmu, pat gaišredzības dāvanu.

Svētdiena

Šajā dienā dzimušo pavadīs veiksme biznesā un mīlestībā, viņš pats labprāt kļūs par labdaru cietējiem.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *