Pasaules uztvere, atbrīvo savas jūtas no ziņu mākoņa

Pasaules uztvere.

Cilvēki arvien vairāk sāk jautāt, kas tālāk? Daži ar bažām skatās uz valdības organizācijām, citi uz saviem radiem, bet citi uz savu iekšējo domu pasauli.

Interesanti ir tas, ka katra cilvēka spēks slēpjas viņā, bet daudzi aiz ieraduma meklēs kādu “uzticamu” tēlu, lai dotu tam varu pār savām domām un uzvedību. Kaut kas līdzīgs tam, ko bieži dzirdam sabiedrībā, “kurš uzņemsies atbildību par mani un vadīs uz gaišu nākotni”?

Pasaules uztvere, pārdomas.

Jūs varat būt droši, ka interesenti ar savu plašo solījumu bagāžu ir sastopami arī Latvijā. Tikpat droši varu teikt, ka viņi jau gatavo savus priekšlikumus.

Tādējādi šie manipulatori apstiprina “ziņu plānu” nākamajam ceturksnim vai pat gadam. Jau šodien viņu sarakstā ir tas, kas izrādīsies “šokējoša sensācija”, “ārkārtējs notikums”, “jaunākās ziņas”, “pēkšņs incidents”. Vari būt droši pārliecināts, ka šādi ziņojumi būs paredzēti februārī, martā, aprīlī un citos mēnešos.

Ar šādām sensacionālām ziņām viņi plāno piesaistīt daudzu cilvēku uzmanību, sēt bailes par karu, par cenām, par visu kas var izraisīt interesi un likt ar lūdzošām acīm skatīties uz esošo valdību.

Manipulācijas uzdevums ir noteikt esošo kārtību, kā vienīgo veidu, kā paslēpties no nestabilās pasaules haosa.

Pasaules uztvere, manipulatori.

Taču, kamēr tu pats nedod varu pār savām domām, tās nevar un nevajag ņemt no ārpuses. Tādējādi daudzu cilvēku cerības, kas nav viņa, bet piespēlētas no manipulatoru puses nenesīs gaidīto atvieglojumu.

Pasaules uztvere

Ja runājam tiešu valodu, tu izjutīsi situācijas absurdumu. Galu galā “draudzīgi izklātie melu grābekļi” ir labi atpazīstami, vajag par tiem padomāt no savas iekšējās pārliecības un zināšanām.  Vai ir vērts šādiem melkuļiem uzbrukt ar savu pārliecības bagāžu, tikai tāpēc, ka ziņas un viņi iesaka to darīt? Klasisks piemērs.

Jā, par to pašu Šlesera braucienu uz Ķīnu. Viņš uzspiež domu, ka nepieciešama “silta un droša” draudzība ar Ķīnu. Taču visiem zināma Ķīnas labvēlīgā attieksme pret Krieviju. Visi ir pārliecināti par grandiozo Ķīnas spiegošanas un tehnoloģiju zagšanas nekontrolējamo sērgu.

No saprāta pārliecības vari jautāt: “ Kā interesēs Šlesers strādā, savas vai nedraudzīgās valsts interesēs?”

Pasaules uztvere, domāju, ka zini pareizo atbildi!

Tātad, jūs uzkrājat savu iekšējo enerģiju, ieliekot tajā to, kā jūs personīgi redzat pasauli. Tā nav tikai enerģija, tie ir tēli un sajūtas, ar kurām jums personīgi ir jātiek galā.

Tāpēc paskatieties uz šo pasaules haosu šādi: nav svarīgi dotajā momentā, kā uz tevi izpaužas ārpasaule, jo rezultātā jūs saņemat nevis draudzīgu uzmundrinājumu, prēmiju, atlaidi vai valdības solījumus, bet gan izdomātu ziņu mākoni.

Ko tagad tu ieliksi savās sajūtās, to arī saņemsi, ja sekosi ziņu mākonim no ārpasaules, bet dabūto domu un atziņu miksli iesaku reizināt ar desmit.

Pasaules uztvere, to ir viegli saprast.

Piemēram, tu domā par savu brīvo laiku, ko pavadīsi patīkamā kompānijā. Rezultātā tu saņemsi lielu brīvību savā darbībā un domās, būs daudz jauku cilvēku, daudz prieka no iespējamā laika pavadīšanas gaidām. Kā tieši tas notiks uz masu pasākumu fona, vairs nav tik svarīgi, ja jūs personīgi pievēršat uzmanību iegūstamajam priekam.

Atceries, ka izpaužas tavas jūtas, nevis konkrēti plāni. Tāpēc padomā pats – galu galā neviens cits nevar izdomāt tavas jūtas un darbības. Ne draugs, ne dzīvesbiedrs, ne ienaidnieks, ne karalis, ne visi eņģeļi kopā.

Tāpēc jūsu spēks vienmēr pieder tikai jums – tas tiek realizēts jūsu sajūtās.

Tā jūsu sajūtas uzkrājas un ar laiku uzkrājas vēl vairāk veidojot jūsu iekšējo pasaules uztveri. Tavs uztveres potenciāls aug un aug. Ko tu ar to darīsi?

Pārnesīsi to uz āru papildinot un pakļaujoties ziņu fonam, vai tomēr izvēlēsies pārvaldīt savu realitāti pats. Stabils “grābeklis” lai pakļautos manipulatoriem vai izvēlēties iet savu ceļu un saprast savu iekšējo brīvību. Tikai tā varēsi izvēlēties savu realitāti? Galvenais nosacījums ir vārdā SAVU.

Pasaules uztvere, padomi prāta atslodzei.

 • Dodiet cilvēkiem vairāk, nekā viņi no jums sagaida, un dari to ar visiem bez izņēmuma.
 • Kad tu saki “Es tevi mīlu”, domā par to.
 • Kad jūs sakāt “Man ļoti žēl”, skaties cilvēkam acīs.
 • Nesmejies par citu cilvēku sapņiem.
 • Nevērtējiet cilvēkus pēc viņu radiem.
 • Runājiet lēnām, bet domājiet ātri.
 • Ja jums tiek uzdots jautājums, uz kuru nevēlaties atbildēt, pasmaidiet un jautājiet: “Kāpēc jūs vēlaties to zināt?”
 • Kad jūs zaudējat un zaudējat, pat ļoti daudz, nezaudējiet par to mācību.
 • Atcerieties triādi: pašcieņa, cieņa pret citiem, atbildība par savu rīcību.
 • Neļaujiet mazām atšķirībām sabojāt lielisku draudzību.
 • Smaidiet, kad runājat pa tālruni. Tas, kurš tev piezvanīs, to sajutīs tavā balsī.
 • Lasi starp rindām, vienmēr!
 • Atcerieties: dažreiz kaut ko nesaņemt, kad vēlaties, var būt veiksme.

Pasaules uztvere

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Pasaules uztvere, atbrīvo savas jūtas no ziņu mākoņa”

 1. Ansiņš B saka:

  Tūkstošiem Ķīnas kameru filmē visu, kas notiek uz ielām, sabiedriskās un privātās vietās. Informācija no tām var nonākt Ķīnas serveros. Turklāt šādām kamerām ir daudz neaizsargātību pret hakeru uzbrukumiem. Laikam Šlesers neko vairs nesaprot vai vienkārši ir nodevējs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top