Pasaules kausa izcīņa futbolā 2014.

 

 

No 13. jūnija līdz 13 jūlijam visa pasaule sekos līdzi spēlēm, Pasaules kausa izcīņā futbolā 2014.

Pavisam drīz notiks atklāšanas spēle, kur tiksies turnīra mājiniece Brazīlija un Horvātijas valstsvienība.

Šis būs 20.Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs,starp citu, Brazīlija turnīru rīkos otro reizi, kļūstot par piekto valsti, kas to rīkojusi divreiz.

Sacensībās norisināsies 12 Brazīlijas pilsētās un ilgs līdz 13.jūlijam.

Šī gada Pasaules kausa izcīņa futbolā ir dārgākā turnīra vēsturē. Sacensību izmaksas tiek lēstas ap 11 miljardiem dolāru.

Kopējais balvu fonds veido aptuveni 576 miljonus dolāru.

Jau pirms turnīra sākuma katra komanda saņēma pa 1,5 miljoniem dolāru, bet pārējās prēmijas būs atkarīgas no katras komandas rezultātiem. Uzvarētājs iegūs 35 miljonus dolāru.futbolā 2014Kopumā FIFA šajā Pasaules kausa izcīņā cer pārdot gandrīz trīs ar pusi miljonus biļešu. Savukārt Brazīlijā uz turnīru gaidāmi aptuveni 600 000 ārvalstu viesi, kā arī 3,1 miljons vietējo tūristu.

Atklāšanas spēle starp Brazīlijas un Horvātijas izlasēm sāksies plkst.23:00, tā notiks Sanpaulu.

Pirms mača vēl paredzēta turnīra atklāšana un jācer, ka tā organizatoriem izdosies, kaut plānoto lielo koncertu pirms finālturnīra viņi tā arī nesarīkoja…

Pasaules kausa futbolā finālturnīrā tieši Brazīlijas valstsvienība ir viena no favorītēm šajā čempionātā, prognozē Triobet bukmeikeri.

Brazīlijas futbola izlasei ir noteikts 3.75 liels koeficients kļūt par pasaules čempioniem, kas dotu iespēju uzvarēt sesto reizi.

«Brazīlieši ne tikai spēlēs mājās, savu kaislīgo un entuziasma pilno fanu atbalstīti, bet viņiem ir arī paveicies iekļūt grupā, kurā nav sīva konkurence,» vērtē Triobet bukmeikeri.

Brazīlija cīnīsies ar tādām komandām kā Meksika, Horvātija un Kamerūna, kas brazīliešiem varētu būt vienīgais klupšanas akmens, jo Kamerūna iepriekš vairākas reizes ir gandrīz uzvarējusi Brazīliju.

Argentīnas futbola izlase ar spēlēteju Messi tiek uzskatīta par šī čempionāta otru stiprāko komandu. Viņiem kā bonuss tiek minēts ne tikai tas, ka čempionāts notiek Dienvidamerikā, kur neviena Eiropas komanda vēl nav uzvarējusi, bet arī viņiem, līdzīgi Brazīlijai, ir paveicies ar grupas izlozi.

Argentīnieši spēlēs ar Bosniju-Hercegovinu, Nigēriju un Irānu. Triobet bukmeikeri paredz, ka Argentīna no grupas varētu tikt tālāk ar koeficientu 1.02, kas pierāda, cik lieli favorīti viņi ir.

Truklāt Argentīna ir F grupā, kas nozīmē, ka tā veiksmīgi izvairīsies no tādām stiprām komandām, kā Brazīlija, Spānija, Nīderlande, Čīle, Kolumbija, Itālija un Urugvaja līdz pat iespējamajam finālam, ja tai izdosies nokļūt tik tālu.

Spēcīgākais sniegums futbolā 2014 no Eiropas komandu puses varētu būt Vācijai…

 

Spēles …

Pasaules kausa izcīņa futbolā 2014.

Pasaules kausa izcīņa futbolā 2014.

Pasaules kausa izcīņa futbolā 2014.

Pasaules kausa izcīņa futbolā 2014.

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Pasaules kausa izcīņa futbolā 2014.

  • .
    .

    Turnīra svinīga atklāšanas ceremonija sāksies pulksten 21 pēc Latvijas laika (tiešraide LTV 7), bet atklāšanas spēle, tiekoties Horvātijai ar mājiniekiem, sāksies divas stundas vēlāk.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *