Pasaules gals vai masu psihoze.

 

 

Precīzāk … tuvojas 2012.gada  21.decembris – pasaules gals.

Drīz sāksies tāds zīmīgs un satraucošs mēnesis.

Varam smieties vai gluži otrādi pa naktīm negulēt, bet daudzi cilvēki 2012.gada 21.decembri sāk uztvert nopietni, vai arī šis datums liek nervozi pavīpsnāt.

Nebūsim liekuļi… mazs šaubu velniņš ir iemājojis katrā, kas ir interesējies par interneta plašumos sastopamo pasaules gala problēmu.

Pavisam nopietni tiek brīdināti cilvēki  par 2012.gada 21.decembra  gaidāmo pasaules galu.

 

Kas tā ir… masu psihoze vai kārtējā humoristiskā ielu izrāde ar nosaukumu “Pasaules gals” ?

Pareģi izsakās pavisam konkrēti :

„Mēs nerunājam par futbola spēli, precībām vai koledžas absolvēšanu. Mēs runājam par pasaules galu, par mūžīgo dzīvi, par mūžīgo nāvi un tas viss mums tuvojas jau tagad.”

Par maiju kalendāra pareģojumu, kas attiecināms uz   2012.gada 21.decembri ir lasīts un vairākums vēsturnieku  sliecas izteikties, ka tas var nozīmēt jauna cikla sākumu.

Ja labpatīk … jauns cikls zemes attīstībā.

Precizēšu, ZEMES, bet ne cilvēces, kas šo planētu apdzīvo salīdzinoši mazu laika sprīdi.

Ir jau arī citi pareģojumi un minējumi, kas visi ir diezgan fantastiski. Varbūt izņemot komētas krišanas iespēju un zemes polu maiņu (fiziski), kā arī magnētiskā lauka izzušanu.

Tomēr ir radies jauns satraucošs pētījums. Šoreiz par to runā astronomi no Šveices Polijas un ASV… zinātniskā žurnālā „ Astrophysical Journal Supplement”

Varētu teikt bez liekas kautrības, ka pētījumi zinātnes aprindās izraisīja šoku. Palicis pavisam maz laika un masu psihoze sāk aizraut ar savu „diženumu” arvien vairāk prātu.

Minēšu dažus pavisam svaigus piemērus…

Krievijas veikalos sāk pārdot pasaules gala izdzīvošanas pārtikas komplektus. Komplektā ietilpst piekariņš, ko aizpilda ar saviem personas datiem. Medikamentu komplekts ar marlēm, aktīvo ogli,validolu un sirds pilieniem. No pārtikas…griķi, šprotes un uzmanību !

Pudele vodkas!

pasaules gala produkti

 

Vēl komplekta ir sveces,ziepes un virve. (pārdevēji… tā „nopietni” uzsver, ka ziepes un virvi, katrs var izmantot pēc saviem ieskatiem.)

Tādus pašus komplektus izplata ASV, kur tie maksā 15 dolārus. Tur komplektā ietilpst antidepresanti, vitamīni, respirators un kas dīvaini… peldcepure.

Lielākā daļa satraukto cilvēku iepērk papildus ūdens un pārtikas krājumus, ko nogādā savās patvertnēs, pagrabos un citās vietās, kas varētu dot zināmu drošību.

Citi visam atmet ar roku un vairāk neveic maksājumus par kredītiem.

Uzņēmīgākie un jebkuros apstākļos domājošie par savu biznesu ir izdomājuši, kā papildināt savus kontus ar nedrošo pilsoņu ienākumiem. Ukrainā tiek iznomāti bunkuri. Viena nedēļa drošības, pasaules gala gadījumā, maksā 10 tūkstošus dolāru.

Pieteikties var no jebkuras valsts…

Ko es gribētu nobeigumā teikt :

…zinu, ka  senie Maiji ticēja, ka pasaules gals notiks 2012.gada 21.decembrī.

…zinu, ka vēl viņi ticēja kukurūzas dievam Ah-Munam…

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

5 Atziņas “Pasaules gals vai masu psihoze.”

 1. laimisk saka:

  Ja nopietni, Latvijā mēs diezin vai izdzīvosim !

 2. huhuhuhu saka:

  HA !HA !

  Pasaules gals, kuru daudzi saskaņā ar maiju kalendāru paredz šā gada 21. decembrī, tomēr nepienāks, paziņojis kanādiešu astrologs Tims Stīvenss.

  Stīvenss atzīmē, ka iespējamība sagaidīt pasaules galu 21. decembrī ir tikpat liela, kā jebkurā citā dienā vai gadā.

  “Novēlu priecīgus Ziemassvētkus visiem tiem, kas tic maiju pareģojumam par pasaules galu. Tiksimies otrā pusē – pēc 21. decembra,” žurnālistiem pavēstījis pazīstamais astrologs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top