Pasaulē ievērojami samazinājies spama sūtījumu skaits.


Šonedēļ samazinājies par divām trešdaļām ‘spama’ daudzums pasaulē. Kas tad noticis, vai spameri palikuši apzinīgi un beidz bendēt nervus līdzpilsoņiem, kas ar dažādām programmām šķirojuši pienākošo pastu, lai atsijātu nevajadzīgo, negaidīto vai vienkārši spamu..

Graudus no sēnalām sijājam pateicoties daudzām noziedzīgām kompānijām, kas savus ienākumus gūst tieši šāda veidā.

Noticis ir tas, ka aiztaisīta viena no šādām spama kompānijām McColo Corp. Par pēkšņo spama samazinājumu pasaulē ir veikuši pētijumu reportieri no The Times, ‘Murad Ahmed, Technology Reporter and Mike Harvey in San Francisco ‘.

Reportieri skaidro, ka spameri nopelna ļoti labi, pat neskatoties uz to, ka atbild uz spamu viens saņēmējs no 12.5 miljoniem spama vēstuļu. Kur tas āķis ?

Izrādās, ka dienā tiek izsūtīts no vienas šādas kompānijas 100. miljardi spama vēstuļu. Kur viņiem tik daudz serveru, datoru? Atkal vienkārši , viņi izmanto inficētus datorus visā pasaulē, kuri saimniekam nezinot vairo kompānijas McColo Corp peļņu.

Kā mēs inficējam datoru, laikam visi zina, atverot tās pašas spama vēstules, vai pastaigājot pa šaubīgam interneta vietnēm.
Tātad jacīnas pret šo sērgu jau pie sava datora galda .

Antivīrus + Ad Aware +brandmūris = aisardzība
Visu no šī komplekta var dabūt par velti un tici, sargā bez aizķeršanās.

Antivīrus – Avast home Free
Trojāņu ķērājs Ad Aware 2008 Free

ASOCIĀCIJAS, ………………

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Pasaulē ievērojami samazinājies spama sūtījumu skaits.”

  1. Toms saka:

    Tu varētu veinreiz beigt likt dubultos klikšķus uz rakstiem, kā arī “Spied šeit un bla bla bla”.

    Nezinu kā citiem lasītājiem, bet man tas liekas samērā kaitinoši. Protams, šī ir Tava smilšu kaste un vari savas smilšu pilis taisīt kādas vien Tev ienāk prātā, bet arī vajag padomāt par smilšu pilsētas apmeklētājiem, lai arī viņiem būtu patīkami ienākt, nevis vispirms nonākt kaut kādā wordpress.com lapā, kur ir kaud kāds briesmīgs snapshots, kas tikai traucē visam pasākumam…un lai vēlriez lasītu full-article, atkal jāspiež links. Nu kur tas redzēts? Nu saprotu, katram gribas pastaipīt savu krānu nekur.lv topā, bet vai tas ir kāds rādītājs? Kāds ir mērķis? Pāris reizes mēnesī patusēties topā un tad ar smagu būkšķi nokrist? 🙂 Vai nebūtu daudz foršāk tik bieži varbūt neatrasties tajā topā, bet gan uz katru rakstu tā vietā saņemt 2-3 komentārus? Padomā…

    Labi – šis viss man ir krājies jau kādu laiku. Šodien katls plīsa… Varbūt tāda smagāka kritika iz manas puses, bet nu… kā jau teicu – vari turpināt šādā stilā, jo tā ir Tava smilšu kaste, vai arī kaut ko mainīt… 🙂

  2. laimisk saka:

    Zinu un saprotu, jā ,Tev protams ir daļa taisnības, bet sevis pārvērtējošais Kaspars Foigts vai laacz.lv arī nekur.lv uzurpātors baidās no mēneša vecas lapas.Nu un kā Tu domā, kā es pie komentāriem tikšu, ja neviens no zila gaisa nezinās par šīs lapas eksistenci. Ar laiku viss mainīsies, dodu solījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top