Pašapziņa, kā attīstīt un pārvarēt šķēršļus, eksperimenti

Pašapziņa.

Domāju, ka manis ieteiktie eksperimenti ar sava lielā ES pārveidošanu izmainīs TAVU dzīvi! Iesaku izlasīt rakstu līdz galam: atklāšu efektīvus dzīves sastāvdaļas ieteikumus, kas palīdzēs Tev attīstīt lielāku pašapziņu un pārvarēt dzīves šķēršļus.

Pašapziņa, kāpēc tev to vajag!

Ja kas, pašapziņa ļauj mums augt un sasniegt savus mērķus. Sevis atpazīšana dod mums pārliecību un motivāciju, kamēr šķēršļu pārvarēšana stiprina mūsu ​izturību.

Dodieties pretī izaicinājumiem, ejiet paši savu ceļu un redzēsiet,‌ kā jūsu dzīve sāk mainīties.⁢ Neļaujiet šķēršļiem traucēt jūsu ​ceļam uz personīgo izaugsmi!

Pašapziņa

Pašapziņa un eksperimenti.

Ar šiem eksperimentiem un ieteikumiem Tu vari sākt ceļu uz personības izaugsmi un paša izzinātību.‌ Bieži mēs savu attīstību ierobežojam ar ​negatīvām emocijām, neuzticēšanos vai pat ir bailes no neveiksmes. Tomēr, ņemot vērā dažus vienkāršus soļus un pārmaiņas, Tu vari mainīt savu dzīvi.

Pašapziņa un pirmais eksperiments.

Lai attīstītu pašapziņu, pirmais solis ir apzināties savas domas un pozitīvi tās virzīt. Mēģini veikt eksperimentu, kurā gūsi ieskatu, kas rodas tavā prātā vienas dienas laikā.

Piefiksē savas domas par šķietami neizpildāmiem mērķiem. Iespējams, ka spēsi apdomāt arī negatīvas domas. Jā, lai arī nepatīkami, bet prāto par šķēršļiem, kas Tevi kavē virzīties tālāk, pieņemsim, ka doma ir par karjeras izaugsmi.

Tad, kā atbilde uz negatīvām domām, saklausīsi zemapziņas domas, kas būs pārliecinošas,​ motivējošas un pozitīvas​ un iespējām pārvarēt šos šķēršļus. Praktizējot šo eksperimentu​ ikdienā, Tu sāksi pamanīt izmaiņas savā pašapziņā un pieņemsi jaunus izaicinājumus savas dzīves risināšanā.

Pašapziņa, radoša vizualizācija un otrais eksperiments.

Radoša vizualizācija ir brīnišķīgs veids, kā sasniegt savus mērķus un pārvarēt nedrošību. Izveido laiku un vietu, kur vari atslēgties no ikdienas uztraukumiem un sāc domāt, kā Tu sekmīgi pārvari visus radušos šķēršļus.‍

Izdomā sīku detalizētu rīcību un notikumu, kas pavadīs Tavu ceļu uz sasniegumiem. Sajūti to apmierinātību, lepnumu un gandarījumu, kas nāk līdzi šo šķēršļu pārvarēšanai.

Šo vizualizācijas praksi atkārto katru dienu un turies pie savas augošās pašapziņas un sajutīsi pozitīvu attieksmi pret dzīvi, kas līdz šim bija mazliet no Tevis novērsusies.

Pašapziņa

⁣Pašapziņa un samierinājums vai trešais eksperiments.

Mēs​ visi, laiku pa laikam, pārāk augstprātīgi izturamies pret sevi. Lai attīstītu pašapziņu un pārvarētu šķēršļus, svarīgi ir mācīties izrādīt pret sevi kopēju nostāju. Nē tas nav joks, samierinājums ar sevi ir viens no faktoriem lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Pievērs uzmanību savām domām un pārtrauc kritizēt sevi par kļūdām vai neveiksmēm. Kad esi sevi sodījis vai izjutis aizvainojumu, atgādini sev, ka mēs visi esam cilvēki un mācāmies no savām kļūdām.

Izveido emocionālu attiecību ar savu iekšējo balsi, prom no paškritikas, un pieņem sevi tādu, kāds Tu esi ar visām savām nepilnībām un spējām.

Mācies no citiem, ieteikums.

Viens no veidiem, kā attīstīt savu pašapziņu un pārvarēt šķēršļus, ir mācīties no citiem. Atrodies cilvēku vidē, kas jau ir pārvarējuši līdzīgus šķēršļus, kādus Tu gribi pārvarēt.

Lasi grāmatas, klausīties motivācijas lekcijas vai pat sarunājies ar cilvēkiem, kuriem ir pieredze un gudrība šādās dzīves situācijās.
Tas ir lielisks veids, kā mācīties no viņu piedzīvojumiem mērķa sasniegšanas grūtajā ceļā un gūt iedvesmu.

​Izveido savu personisko “mentora” programmu, kurā iekļauj cilvēkus, kas varētu palīdzēt Tev veidot labākas pašapziņas paradumus un pārvarēt šķēršļus, kas rodas tavā dzīvē.

Pašapziņa, praktizē klusumu.

Dzīve ir ātra un skaļa, un bieži mēs neņemam no tās to ko varam un tas ir brīdis vienkāršam klusumam. Lai attīstītu pašapziņu un pārvarētu šķēršļus, iepazīsti apzinātu klusumu.

Atrodi ikdienā laiku, kad vari viegli atslēgties no visa, kas notiek tev apkārt, un sāc koncentrēties tikai uz sevi. Apzinies savus elpošanas ritmus, uztver savas emocijas un domas.

Šis klusais laiks būs iespēja pieņemt sevi un iegūt saskanību ​ar savu apziņu. Ar laiku Tu justies labāk savā būtībā un būsi gatavs pārvarēt jebkādus šķēršļus savā dzīvē.

Pašapziņa un uzmundrinājums.

Tu ļausi sev dzīvot labāku, radošāku un apzinātāku dzīvi. Eksperimenti un ieteikumi, kas izdarīti šajā rakstā, var izraisīt pozitīvas pārmaiņas Tev un Tavā attieksmē pret dzīvi, tās tiešākajā veidā.

Izmēģini dažādus padomus un eksperimentus, lai atrastu tos, kas Tev vislabāk piemēroti, un atceries, ka ceļš uz savas pašapziņas un dzīves šķēršļu pārvarēšanu ir ilgstošs un nepārtraukts.

Būdams mērķtiecīgs un centīgs, TU noteikti gūsi panākumus savā ceļā uz personības izaugsmi un sasniegumiem.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Pašapziņa, kā attīstīt un pārvarēt šķēršļus, eksperimenti”

  1. Rozenbergs saka:

    Kas dotu mūsu valdībai pašapziņu, citādi tādi nīkuļi un vergu dvēseles vien ir……

    1. Aivars s saka:

      teikšu kā ir, mērkaķu bars ne tautas kalpi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top