Pāru attiecības, kā sasniegt drošu un laimīgu līdzās pastāvēšanu

Pāru attiecības, ne vienmēr ir ideālas.

Ja godīgi, līdz ideālam tiekties var, bet maz ir tādu pāru, kas to sasniedz. Lielākā daļa pāru, protams, runa ies par sievietes un vīrieša kopdzīvi pat necenšas atrast zelta vidusceļu. Saprast vienam otru ir māksla par ko arī šis raksts.

Pāru attiecības.

Ja īsi, tad laimīgās attiecībās pārim ir vienādas intereses.

Katram cilvēkam ir savas intereses un vaļasprieki. Nedomājiet, šauri! Ja jums patīk opera, un jūsu potenciālajam dvēseles radiniekam patīk okeāna plašumi.

Tas ir normāli.

Citādi jums nebūs par ko runāt un jūs būsiet nelaimīgi savā kopā pastāvēšanas šaurajā čaulā.  Gluži pretēji, personīgās intereses padarīs katru no jums pievilcīgāku partnera acīs.

Pāru attiecības, sākumā jābūt dzirkstelei.

Mūsu attiecības ne vienmēr sākas ar neticamu mīlestību. Tāpēc ir vērts pievērst uzmanību ne tikai kaislībai un simpātiju dzirkstelēm, bet arī drošības un komforta sajūtai.

Pāru attiecības

Tas būtu tas, ko jūs jūtat  pie mīļotā cilvēka, kad esat kopā. Spēcīgām attiecībām ir daudz svarīgāka loma, ja spējat kopā pasmieties. Kopā priecāties un arī izjust sāpi.

Laimīgi pāri nekad nestrīdas.

Tā nav taisnība!

Tikai tie pāri, kuri ir vienaldzīgi pret otru, nestrīdas. Tikai tie pāri, kuru attiecības virzās uz beigām, nestrīdas.

Neuztraucieties par nelielām nesaskaņām, tās gadās visiem.  Tā cilvēki iemācās labāk saprast viens otru. Un samierināšanās kļūst par patīkamu bonusu.

Harmoniskās attiecībās jums vienmēr un visur jābūt kopā.

Ja jums šķiet, ka laimīgos pāros partneri nekad neattālinās, tā ir ilūzija. Agrāk vai vēlāk visi vēlas papildināt savu individualitāti un to dažādot.

Harmoniskos pāros partneri to saprot un mierīgi dod viens otram laiku savai personiskajai telpai. Jums nav jāpārmet sev, ka vēlaties atpūsties no ģimenes.

Tas rodas nevis tāpēc, ka kāds no jums ir pārstājis mīlēt, bet tieši otrādi.  Tas palīdz saglabāt jūtas vai pat iedvest attiecībās jaunu dzīvību.

Pāru attiecības un draugi.

Jums nevajadzētu gaidīt no sava partnera beznosacījumu mīlestību pret saviem draugiem. Arī jums nav jāmīl visi otrās puses radinieki un draugi.

Katrs no jums izvēlas viens otru attiecībām un ne citādi. Jums vienkārši ir pareizi jāorganizē mijiedarbības process ar ģimeni un draugiem, lai neviens netiktu aizvainots.

Domāju, ka saprati, ko gribēju teikt. Mērenību un sapratni, tas palīdzēs laimīgai līdzās pastāvēšanai.

Nav svarīgi cik ilgi mēs esam kopā, lai gan tam arī ir liela nozīme. Svarīgs ir kopdzīves pozitīvais pienesums.

Laime kopdzīvē rodas, ja Tu dot otram komforta sajūtu un par to neprasot faktiski neko.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top