Partnera dīvainības, ko tās nozīmē vīrieša uzvedībā

Partnera dīvainības.

Gandrīz katra sieviete, kurai ir attiecības ar vīrieti, saskaras ar dažādām viņai neizprotamām situācijām. Mēģināšu tās izdomāt un modelēt kopā ar tevi, lai labāk nonāktu pie viņa uzvedības “jocīgajiem” iemesliem.

Partnera dīvainības, kāpēc vīrietis nav aktīvs sociālajos tīklos?

Sociālie tīkli daudziem vīriešiem neko nenozīmē. Jā, viņam patīk skatīties fotogrāfijas un interesanti stāsti, bet viņš neuzsāks turpmāku saziņu ar sievieti no sociālajām lapām.

Tas nozīmē, ka vīrietis var būt koķets un nepārprotami ieinteresēts, taču ir viens apstāklis, ja tas viņam liekas svarīgi. Svarīgi atcerēties, ja potenciālais partneris vēlētos turpināt iepazīšanos rituālus sociālajā interneta vietnē, viņš uzrakstītu un piedāvātu iepazīties.

Partnera dīvainības, psiholoģijā ir tāda lieta, kā “kurvītis”

Partneris izrāda uzmanību caur sociālajiem tīkliem, bet atkal un atkal atstāj meiteni uz rezervistes soliņa. Jā, interesējas par viņas dzīvi, vēro, bet nekad nezvana, jo saprot, ka viņa interešu objekts sevi pozicionē kā cilvēku, kuram vajadzīgas nevis vienreizējas tikšanās, bet nopietnas attiecības.

Partnera dīvainības

Uzreiz būtu jāsaprot, ka vīrietis to pašlaik nevar piedāvāt.

Viņam, iespējams jau ir sieviete, kuru viņš iespējams pat bildina, vai varbūt viņš vienkārši izbauda savu vecpuišu dzīvi un gaida brīdi, kad vēlēsies izveidot spēcīgas attiecības.

Vīrietim regulāra uzmanība savai sociālajai saziņas lapai ir veids, kā atgādināt par sevi, lai vajadzības gadījumā nesāktu visu no nulles.
Kad viņš vēlas lielas pārmaiņas savā personīgajā dzīvē, viņš, visticamāk, būs aktīvs. Ja esat gatava gaidīt, lieliski.

Ja nē, tad saprotams, ka tā nav tava pareizā izvēle.

Partnera dīvainības, kāpēc vīrietis piedāvā tikai noteikta veida tikšanās?

Visticamāk, jūsu vēlmes neatbilst preferenču pārraidei uz vīrieša ārpasauli. Jūs, iespējams, pārraidāt īpašības, kas jums piesaista noteikta tipa kandidātus. Analizējiet, kā, kur un kādos apstākļos vēlējaties satikt vīrieti?

Pieņemsim, ka iepazīšanās vietnē jūs “satikāt” vīrieti.

Pievērsiet uzmanību savam pieteikumam uz draudzību. Jūsu lapas vizuālajam attēlam ir jāatspoguļo intelektuālās attīstības līmenis un komunikācijas vēlmes. Neatbilstības gadījumā sieviete pastāvīgi saskarsies ar vīriešiem, ar kuriem turpmākā komunikācija būs neērta.

Partnera dīvainības, kāpēc vīrietis nezvana pēc otrā randiņa?

Daudzas sievietes brīnās, kāpēc pēc vairākiem reāliem randiņiem vīrietis viņām neatzvana. Ņemot vērā to, ka tikšanās noritēja labi, sarunas bija interesantas un šķita, ka jūs viens otram patīkat.

Šeit ir iespējams šāds variants.

Pirmajā randiņā vīrietim meitene vienkārši likās ne visai simpātiska, bet otrajā vīrietis mēģināja viņā saskatīt ko intelektuāli interesantu, taču tas nenotika. Šajā gadījumā nevajadzētu lolot ilūzijas, bet virzīties tālāk prom no šāda vīrieša.

Tas ir jājūt, lielākā daļa sieviešu to jūt, bet ja nē, tad zvanu neesamība ir labs indikators.

Otrs variants varētu būt šāds.

Vīrietis jūtas meitenes necienīgs. Varbūt viņš jūt, ka ir ne pārāk izskatīgs, sabiedrisks vai turīgs. Ne tā, kā viņš domā, ka jums tas būtu nepieciešams. Šajā gadījumā būs grūti nodibināt komunikāciju, jo sākotnēji jūs un jūsu partneris atrodas dažādos psihoemocionālajos līmeņos.

Kāpēc vīrietis neiepazīstina tevi ar saviem vecākiem?

Ja partneris ilgu laiku necenšas jūs iepazīstināt ar saviem vecākiem, ir vērts padomāt, kāpēc tas notiek. Varbūt jūs neatbilstat ģimenes statusam, un viņu tas mulsina.

Vai arī viņam ir kāds noslēpums, ak vai, ir ģimene, sieva, bērns. Vēl viens iemesls, kāpēc vīrietis neiepazīstina sievieti ar saviem vecākiem, ir tas, ka viņš uzskata, ka no attiecībām nekas nopietns nesanāks.

Jebkurā gadījumā, ja tas notiek, jums jābūt uzmanīgai. Ja vīrietis savu partneri uztver nopietni un plāno ilgstošas ​​un spēcīgas attiecības, viņš noteikti iepazīstinās viņu ar saviem vecākiem.

Apmēram tā, par dīvainībām vīrieša uzvedībā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top