Partiju reitings, precīzāk gribu uzsvērt par ko nav vērts

Partiju reitings.

Ja godīgi, tad runa reitingā būs par partijām kurām ir iespēja tikt Saeimā. Tas nenozīmē, ka visas viņas pārvarēs 5% robežu. Tomēr ieskatam un novērtējuma der iepazīties.

Partiju reitings, pietuvoties un pārvarēt 5% barjeru.

Tāda iespēja iespēja būtu “Jaunajai vienotībai” (JV), Nacionālajai apvienībai (NA), “Saskaņai”, “Attīstībai/Par” (AP). “Progresīvajiem”, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), Latvijas krievu savienībai (LKS), “Apvienotajam sarakstam” (AS).

“Latvijai pirmajā vietā” (LPV), “Stabilitātei!”, “Katram un katrai” (KuK) un “Konservatīvajiem”.

Partiju reitings, paši populārākie.

Vispopulārākā ir pie varas esošā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa pārstāvētā (JV). Tālāk seko (NA), Saskaņa, ZZS, un Progresīvie, LKS.

Neloģiski un pat pilnībā dumjas partijas.

Latvija Pirmajā Vietā (LPV).

Pie partijas stūres “cilvēks – buldozers” vai visiem zināmais kombinators Ainārs Šlesers.

Partiju reitings
Solītāju solītājs, bet ne pildītājs.

Piemēram, vienreizējs pabalsts 5000 eiro apmērā par katru jaundzimušo. Ģimenēs, kurās ir viens bērns, valsts dzēsīšot 10% no hipotekārā kredīta, divi bērni – 20%. Piecu un vairāk bērnu ģimenei – pat 100% no kredīta.

Izskatās jau ļoti skaisti. Tikai jautājums – no kurienes tam ņems naudu?

Kā skaista odziņa visam pa virsu ir solījums panākt, ka astoņu gadu laikā Latvija kļūst par vienu no bagātākajām pasaules valstīm.

Būsim reāli – astoņu gadu laikā pietuvoties tādam līmenim ir, maigi izsakoties, utopiski. Tā ir tikai dažas solījumu odziņas, bet solīt jau nav grūti. Laikam aizmirsies, ka Latvija drīzumā var kolonizēt Mēnesi, var būt kāds noticēs!

Stabilitātei!

SOLA! Pārskatīsim atkarību ES ietvaros, jo prioritāras ir valsts intereses vai izstāšanās no žņaudzošās Eiropas Savienības. Tikai piemirsies sīkums. Liela daļa projektu Latvijā tiek īstenoti tieši ar ES atbalstu, kas tieši arī ir valsts interesēs!

Tālāk – jautrāk.

“Apsvērsim iespēju veikt kontrolētu saistību nepildīšanu, lai atteiktos maksāt ES parādu. Kontrolējamā maksātnespēja ir vienīgā izeja, lai atbrīvotu Latviju no parādiem, kuros mūs cenšas nogremdēt un neatgriezeniski atņemt brīvību.”

Tālāk – “nešķelsim Latvijas sabiedrību, palīdzēsim Latvijai stiprināties! Piešķirsim balsstiesības nepilsoņiem, kas ir nepieciešams taisnīguma un vēsturiskā līdzsvara solis – pieņemt visus nepilsoņus Latvijas pilsonībā.

It īpaši tie nepilsoņi, kas 9. maijā skrien pie “okupekļa” un rīko ļembastu par godu “ģeņ pobēdi”. Jau vairākus gadu desmitus nevar saņemties iemācīties valodu un iegūt pilsonību, jo “tā tiek pārkāptas cilvēktiesības”. Pie tam, tagad atbalsta Krievijas sākto karu Ukrainā…

Īsumā no bezjēdzīgā un ne, stabilitātes programmā.

Izstāšanās no ES, atteikšanās maksāt ārējo parādu, plāns stiprināt attiecības ar kaimiņiem austrumos un piešķirt šai austrumu kaimiņvalstij lojālajiem cilvēkiem Latvijas pilsonību.

Man ar to pilnībā pietiek, lai šai partijai pārvilktu treknu krustu. Tālāk kaut kas nejēdzīgs un nedraudzīgs Latvijai, pilnīgi visās izpausmēs.

Latvijas krievu savienībai (LKS).

Tiek minēts, ka šo iedzīvotāju daļas intereses tiekot iedragātas – Latvijā notiek pāreja uz mācībām valsts valodā. Tas esot briesmīgi! Tiek nojaukti padomju pieminekļi un aizliegti Krievijas televīzijas kanāli. Vēl briesmīgāk!

Partiju reitings

Šī partija sūdzas par rusofobijas kampaņas izvēršanu masu medijos. Partijai, kuras galvenais elektorāts ir Latvijas nīdēji, skaidrs, ka viss, ko dara Krievija, ir “svēts un neaizskarams”.

Partija grib Latvijas pilsonības piešķiršanas veicināšanu visiem nepilsoņiem. Samazināt aizsardzības ministra pilnvaras armijas militārai izmantošanai ārpus Latvijas.

Vai tādu ideju piekritēju ir daudz?

Diemžēl ir!

Kaut vai Tatjana Ždanoka, kas pilda vēlētājiem dotos solījumus un Eiropas Savienībā uzticīgi pārstāv Krievijas Federācijas intereses.

Partiju reitings
Daugavpils mērs un daudz citu sīko vienību, kas tikušas pie varas. Sīkās vienības piemērs, Jelgavas domes deputāts Andrejs Pagors internetā lepni apsveic krievu desantniekus viņu svētkos.

Neilgi pēc Krievijas masīvā iebrukuma Ukrainā viņš publiski portālā “Facebook” apgalvoja, ka “Ukrainas padošanās atnestu mieru”, bet pēcāk šo komentāru dzēsa.

Īsi pēc šī gada 9. un 10. maija notikumiem Uzvaras parkā, kur faktiski divas dienas pēc kārtas tika svinēti tā dēvētie “uzvaras svētki”, Pagors publiski metās aizstāvēt bijušo skolotāju Viktoriju Kaškarovu.

Viņa pirms tam uzmanību izpelnījās, saukājot Uzvaras parkā strādājošos policistus par “kropļiem un fašistiem”.

No kuras partijas viņš ir?

Uzminēji, Latvijas krievu savienība (LKS). Nesaprotu, kas par šādu partiju atbalsta? Vai nevajadzētu noskaidrot šo “atbalstītāju” identitāti un rosināt viņiem doties… nu zināt kur. Uz plašo Krieviju.

Ja kas! Katrs balso pēc savas izvēles, sirdsapziņas un goda prāta! Raksts nav ieteikums, bet gan pārdomu un secinājumu apkopojums, konkrēti no kllproject kolektīva.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

5 Atziņas “Partiju reitings, precīzāk gribu uzsvērt par ko nav vērts”

 1. Juta G saka:

  Latvija Pirmajā Vietā (LPV). Partijas biedri kā Šlesera kungs, Krištopana kungs un Liepiņas kundze jau rada šaubas par partijas patiesumu. Marasms un sevis slavinātāju kopums.

 2. harijs saka:

  Krištopānam un pārējiem no šīs brandžas liekas , ka varēs jau to “muļķa tautu” kautkā atkal piemuļķot.
  Pretīgi…

 3. Kurvis saka:

  Vecā ”strēlnieku gvarde” – Barča, Krištopans, Šlesers, Kučinskis, Pīlēns utt. Varbūt pietiks muļķot tautu

 4. Aivars saka:

  Joprojām ir tādi deputāti, kuru pirmā darbavieta ir Latvijas Republikas Saeima.
  Tad šādi deputāti rakstīs likumus: “Jums būs dzīvot tā, jo mēs zinām labāk!”

 5. ffffffffffffff saka:

  LKS ir terorismu atbalstoša organizācija.Kad to beidzot likvidēs?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top