Partija “Stabilitātei”, Rosļikovs un viņa slēptā ideoloģija

Partija “Stabilitātei”.

Uzreiz varu teikt, ka man viņu ideoloģija ir sveša un nepieņemama. Kāpēc es rakstu šādu pārdomu rakstu, konkrēti, par ideju ģeneratoru Rosļikovu. Tāpēc lai citi saprastu, ka parādījusies jauna partija, kas visnotaļ ir naidīga latviešiem un Latvijai kopumā.

Partija “Stabilitātei” un Rosļikovs.

Jaunu veidojumu 14. Saeimas vēlēšanām izveidoja bijušie Rīgas domnieki. Partijas premjera kandidāts Rosļikovs un Valērijs Petrovs, ka tika padzīts no Saskaņas.

Rosļikova redzeslokā ir tādas problēmas, kas galvenokārt skar iedzīvotāju makus, vainu par labklājības samazināšanos konsekventi noveļot uz “režīmu”. Rosļikovs ir Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības (LAPA) viceprezidents.

Pirms nepilniem 20 gadiem pats ir arī bijis policists. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kārtībnieks un inspektors.

Partija "Stabilitātei"
Rosļikova publiskajos vēstījumos ir kopā ar krievu kopienu. Viņam ir neviennozīmīga attieksme pret Krievijas iebrukumu Ukrainā, kā arī pret padomju mantojuma iznīcināšanu Latvijā.

Viņš ar kolēģiem aktīvi darbojās, pretojoties Covid-19 ierobežojumiem, par galveno platformu izvēloties sociālos tīklus.

Viņu var saukt arī par blogeri.

Viņa video izskatās stratēģiski pārdomāti un, šķiet, nekad netiek filmēti spontānu emociju uzplūdā. Video uzrunas gandrīz vienmēr (īpaši pirms vēlēšanām), noved pie atziņas par nepieciešamību nomainīt esošo varu.

Dalījums “mēs” un “viņi” ir Rosļikova jājamzirdziņš. Viņš aktīvi pretstata sevi, partiju un tās atbalstītājus pret “varu” un “režīmu”.

Īpaši sašutis viņš ir, kad augustā “pirmo reizi pa visiem šiem gadiem savā adresē” dzirdējis vārdu “okupants”, solot izdarīt visu, lai pēc 1.oktobra situācija valstī mainītos.

Latvijai būtu jāizstājas no ES, rosina Rosļikovs. “Manuprāt, ar šo jautājumu laiks beigt, proti, iziet no Eiropas, citādi mums nebūs par ko uzturēt pašiem sevi,”

Krievijas iebrukumu Ukrainā Rosļikovs savos video īpaši nepiemin un nav nosodījis.

Pirms vēlēšanām Rosļikovs jau gatavoja augsni, lai varētu apgalvot, ka tās bija negodīgas, ja iznākums neatbildīs viņa gaidām. Kā redzams savu artavu viņš ir ieguvis, tik nīstamajā Saeimā.

Partija "Stabilitātei"
Pateicoties Latgalei un margināliem krievu vēlētājiem. Protams, te ir jautājums par pielaidi Valsts noslēpumiem. Domāju, ka Rosļikovs nevar būt pielaists Valsts noslēpumiem, nekad un nekur.

Būsim uzmanīgi un atcerēsimies, ka šādiem darboņiem ir ļoti nekrietni plāni politikā. Raksta domas ir veidotas no KLLproject kolektīva domām, ja domā citādi, mums tevis žēl!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

6 Atziņas “Partija “Stabilitātei”, Rosļikovs un viņa slēptā ideoloģija”

 1. KKKl saka:

  Rosļikovs apgalvo, ka viņam un viņa partijai neesot nekāda sakara ar Krieviju, taču Kučinskis tam nepiekrīt.
  Viņš norāda, ka Rosļikovs, izmantojot sociālos tīklus, ir pārņēmis visu to, ko iepriekš darījusi Latvijas Krievu savienība:
  “Man ir tāda sajūta – kamēr tos ķēra, tikmēr viņš ļoti veiksmīgi ir vietā. Jauns, atraktīvs, bet ideoloģija ir gluži tā pati un man šķiet, ka viņš turpmāk būs visu redzeslokā.”

 2. Aicis H saka:

  Mums būs darīšana ar ļoti žirgtu, varbūt pat agresīvu austrumslāvu politisko partiju Saeimā

 3. papuks saka:

  Partija “Stabilitātei!” ar tās līderi Alekseju Rosļikovu priekšgalā Saeimas vēlēšanās izdevās iegūt 6m80% balsu un 11 vietas parlamentā, kur iekļuvusi arī partijas biedre Glorija Grevcova, kura līdz šim, kā izrādās, vairāk pazīstama bija nevis politikā, bet pavisam citā sfērā – sniegusi intīmos pakalpojumus.

 4. papuks saka:

  No “Stabilitātei!” saraksta 14. Saeimā iekļuvusī aktīviste Glorija Grevcova lielākoties zināma, pateicoties viņas “TikTok” saturam, taču, kandidējot vēlēšanās, viņa norādījusi arī oficiālu darbavietu. Valsts robežsardzes struktūrvienību vadošam majoram piederošu uzņēmumu.
  Nu redz, saskatāt saikni ar slepenu ziņu iegūšanu! Starp citu tā vietiņa ir pie Krievijas robežas ar Latviju.

 5. laimisk saka:

  Grevcova visā spilgtumā. Es daudz ko saprotu, bet nesaprotu, kā šādas personas var pielaist pie Saeimas.

 6. Zanna saka:

  Dalība propagandista raidījumā un iekļaušana Ukrainas melnajā sarakstā. Vai Latvijas prokremliskā aktīviste Glorija Grevcova drīkst būt Saeimas deputāte?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top