Balets, pārdomas par “Les Ballets Trockadero de Monte Carlo”

Balets bez sievietēm!

Ja, Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuri vienmēr ir uzskatījuši, ka baleta pasaulē notiek tikai nopietnas un klasiskas lietas. Varu apgalvot, ka Jūs maldāties.

Ir laiks Jūs iepazīstināt ar ne visai nopietnu baleta trupu “Les Ballets Trockadero de Monte Carlo” vai īsāk “The Trocks”.

Balets.

Ja, Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuri vienmēr ir uzskatījuši, ka baleta pasaulē notiek tikai nopietnas un klasiskas lietas.

Sāksim ar to, ka tas ir 100% vīriešu  pasākums un izpildītāji ir tikai vīrieši.

No mākslinieciskā viedokļa tas ir apšaubāms pasākums. Vismaz tiem, kas ir pieraduši pie klasiskā baleta vērtībām. Protams, zināmas kategorijas vai noslieču vīreļiem tas varētu patikt.

“Trocks” baleta saturs ir veidots pēc visiem baleta kanoniem. Tomēr, ar maziem izņēmumiem, jo šeit tiek iekļauti humora elementi, kas gan nepārvēršas baleta balagānā, bet harmoniski papildina baletu ar ko jaunu.

Saprotams, ka vīrietis nevarēs nodejot sievietes lomu ar tai nepieciešamo graciozitāti un vieglumu. Uz skatuves izveidojas baleta un jautra humora simbioze.

 Kādam un laikam kādiem tas patīk.

Trupa par savu dibināšanas gadu uzskata tālo 1974.gadu. Uzstāšanās ar izrādēm 1975-1976 gados ASV un Kanādā padarīja šo īpatnējo baleta trupu populāru.

Repertuārs tiek veidots pēc visiem klasiskā baleta principiem.  Tādi uzvedumi, kā “Dons Kihots”, “Riekstkodis” , “Gulbju Ezers” un citi baleta uzvedumi.  Starp citu, kā zināms tur ir sarežģītas sieviešu partijas, kas ar zināmu vīrieša “šarmu” tiek izpildītas.

Visi  “Trocks” uzvedumi un  koncertu turnejas tiek  izpildītas perfekti.

Pārdomātas deju kombinācijas patīkami pārsteidz, tas raksturo patieso veikumu iecerētajā un lieliski papildina komiksa ainas, kā piedevas baletam.

Nezinu, kā vīriešiem patīk šāds balets, bet man, kā sievietei, liekas tīri pieņemams un pat interesants. Patīkams, ar savu artistisku izpildījumu. Kas gan ir jāpaveic nabaga vīrietim (balerīnai), lai ar muskuļotu vīrieša ķermeni veiktu sievišķīgus lēcienus.

Galvenais, lai tas kopumā būtu skatāms bez klaja noraidījuma.

VIDEO:

balets
balets
balets
balets
balets
balets
balets
vīriešu balets

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Balets, pārdomas par “Les Ballets Trockadero de Monte Carlo””

  1. laimisk saka:

    Tas tomēr nav balets, bez balerīnām …NĒ. Vēl esmu ar mieru bez vīriešiem… 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top