Pārdomas par pensiju sistēmas nākotni Latvijā.

 

 

Piecu gadu laikā notiks atteikšanās no pensiju sistēmas. Paliks vien nabadzības pabalsti…. Tā izteicies Valsts prezidenta Stratēģiskās analīzes komisijas vadītājs un sociālantropologs Roberts Ķīlis.

Kā teikt… ziņa no pašreiz vēl esošā prezidenta Zatlera…. secinājumi tomēr jādara uzreiz, jo tik lielu neziņas un nomāktības prognozi nākotnes vīzijām noteikti neredz pat gandrīz bankrotējošie grieķi.

Vai tiešām pēc pieciem gadiem nebūs nabadzības pabalstu, bet būs normālas pensijas, tika uzdots jautājums labklājības ministrei ? Ministre …tā pavisam kautrīgiatbildēja:  “Labklājības ministrija dara visu, lai tā nebūtu”, jāsaprot, ka ir cerība uz pensijām, bet ko gan citu lai viņa saka…

Vienlaikus ministre atzina, ka pensiju sistēmā ir problēmas.  Tās saistītas ar globālo krīzi, ko pirms tam nevarēja paredzēt. Taču pie šo problēmu risināšanas tiekot strādāts.

Protams aizmirsa piebilst, ka valstī nekas netiek darīts lai tā nenotiktu, toties tiek darīts  viss, lai pensijas vairs nemaksātu …nav dūmu bez uguns (Ķīlis un Rungainis).

TOTIES…

Tiek darīts viss, lai tautu cik vien maksimāli varētu „izslauktu”(nodokļi, pēdējais gāzes).

Tiek darīts viss, lai tiko sasniegušo pensijas gadus  aizietu pie „tēviem”. ( 100% maksas medicīna,bezdievīgas cenas medikamentiem)

Tiek darīts viss, lai visi darba spējīgie pilsoņi un nepilsoņi pamestu šo valsti.(netiek radītas darba vietas, sociāli neaizsargāti pilsoņi)

Tiek darīts viss, lai tikai jums pildītos kabatas, bet pārejie izmirtu no bada. (Oligarhi,banku afēras, korupcija)

Tiek darīts viss, lai tikai jums  deputātiem būtu labi un viss apmaksāts, bet pārejie lai visu savu iegūto algu samaksātu nodokļos, no kuriem jūs to naudiņu sviežat pa kreisi un pa labi, lai tikai nolobētu savas intereses. (korupcija, nepareizie cilvēki – zagļi pie varas)

Ministre tomēr izteica arī vienu no minējumiem , ko vēl varētu darīt lietu sakārtošanā. Kā vienu no veicamajām lietām Jurševska minēja sociālā budžeta atbrīvošanu no tam neraksturīgiem maksājumiem, piemēram, piemaksām pie vecuma pensijas.

Lasītāj …vai mazliet palika skaidra nākotnes vīzija ?  (vai ir vērts cerēt?)

Padalies ar savu redzējumu uz Latvijas pensiju sistēmas nākotni…

Jā manu Robertiņ... pag pag tagad tik skaļi to nesaki, bet pēc vēlēšanām gan mēs tiem penšiem parādīsim ...Hi, Hi...

Rungainis : "Es tos pensionarus ar šīm pašām roķelēm nožmiegtu. Neļauj dzīvot Parazīti !

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Pārdomas par pensiju sistēmas nākotni Latvijā.”

 1. dfdsfe saka:

  Kāds ir valsts pienākums pret saviem pilsoņiem, nodokļu maksātājiem?

  Tātad mūsu valsts ir tikai un vienīgi reketieru kantoris, kurš iekasē nodevas, bet neko nedod pretim? ( Kaut gan pat reketieru kantoris par samaksu nodrošina zināmu aizsardzību)

  Tad priekš kam mums tāda valsts ir vajadzīga?

  Priekš kam mums vajag uzturēt šo liekēžu armiju, kuri saņem pamatīgas algas no mums iekasētajiem nodokļiem, likumu veidā uzliek mums dažādus ierobežojumus, uzstāda noteikumus un prasības, bet mums paziņo, ka viņiem pret mums nav nekādu pienākumu.

  Tikko šim reketieru kantorim pietrūkst naudas, tā tie likvidē mūsu skolas, slimnīcas, mūsu vārdā aizņemas naudu starptautiskās institūcijās….

  Bet mēs tikai ejam un reizi četros gados ar savām nodotajām balsīm akceptējam šos noziegumus, ko svešvārdā apzīmē par genocīdu pret tautu.

  Kad sāksim tiesāt mūsu valsts izzadzējus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top