Par vīrieti, zināmi un nezināmi fakti, pat komiski

Par vīrieti.

Vai mēs zinām, kā viņš jūtas, kāda ir viņa sūtība un vispār ar ko tad viņš ir atšķirīgs no sievietes. Noteikti galveno atšķirību, domāju vizuālu, tu noteikti jau zini, bet ir vēl daudz citu interesantu faktu.

Par vīrieti, veseli divdesmit faktu.

1. Uz 100 meitenēm pasaulē piedzimst aptuveni 107 zēni. Zinātnieki uzskata, ka zēnu dzimstības palielināšanās var būt saistīta ar viņu palielināto mirstību zīdaiņa vecumā un bērnībā.

2. Vīriešu mazuļiem ir par 25% lielāka iespēja nomirt nekā sieviešu dzimuma mazuļiem.

3. Pasaulē vīrieša vidējais mūža ilgums ir 64,52 gadi (sievietēm – 68,76).

4. Civilizētās valstīs visizplatītākais vīriešu nāves cēlonis ir sirds slimības.

5. Trešdaļai vīriešu visā pasaulē dažādu iemeslu dēļ tiek apgraizīta priekšāda.

6. Absolūtos skaitļos un proporcionāli kopējai ķermeņa masai cilvēka dzimumloceklis ir garāks un resnāks nekā jebkura cita primāta dzimumloceklis.

7. Pirmo sešu nedēļu laikā pēc ieņemšanas visi cilvēka embriji attīstās par meitenēm, galvenokārt ģenētiskās informācijas dēļ, kas tiek nodota no mātes DNS.

Pēc sestās attīstības nedēļas vīriešu embrijiem SRY gēns Y hromosomā sāk ražot androgēnus, galvenokārt testosteronu, kas stimulē vīriešu dzimuma īpašību attīstību un kavē sieviešu tālāku attīstību.

8. Lielākajai daļai vīriešu pirms nopietnām attiecībām ir seksuālas attiecības ar 4 – 6 meitenēm. Tāpēc viņu stāsti par drudžaino vecpuiša dzīvi nav nekas vairāk kā daiļliteratūra.

9. Zēniem trīs līdz četras reizes biežāk tiek diagnosticēts autisms nekā meitenēm. Lai gan ekspertiem vēl nav skaidras atbildes par to, kāpēc tas notiek.
Uzskata, ka meitenes ar vieglu autismu var labāk slēpt simptomus, un tādējādi autisms tiek uzskatīts tikai par viņu psihes iezīmi. (ha, ha, ha gandrīz varu piekrist!)

10. Pusaudžu zēni četras reizes biežāk nekā meitenes pamet skolu un veido aptuveni 75% no problemātiskajiem bērniem.

Par vīrieti

Par vīrieti, interesanti fakti par kuriem nezini.

11. Vīrieši veido 94% no visiem darba vietā nogalinātajiem cilvēkiem.

12. Līdz 1900. gadiem gandrīz visās pasaules valstīs bija daudz vairāk vīriešu medmāsu nekā sieviešu. Pašlaik tie ir mazāk nekā 10%.

13. Vīrieši trīs reizes biežāk nekā sievietes pārmērīgi lieto alkoholu un divas reizes biežāk izklaidējošās narkotikas, piemēram, marihuānu un kokaīnu.

14. Vīriešus nogalina četras reizes biežāk nekā sievietes. Vīrieši 10 reizes biežāk nekā sievietes izdara slepkavības.

15. Gandrīz visās pasaules valstīs vīrieši divreiz biežāk izdara pašnāvību nekā sievietes. Dažās valstīs (piemēram, Krievijā un Brazīlijā) vīriešu pašnāvību līmenis ir sešas reizes lielāks nekā sieviešu.

16. Vidēji pieaugušam vīrietim ir par 50% lielāka muskuļu masa un par 50% mazāk tauku nekā vidēji pieaugušai sievietei.

17. Mongoļu vīrieši bija vieni no pirmajiem, kas valkāja augstpapēžu kurpes, lai jāšanas laikā kājas neizslīdētu no kāpšļa.

18. Sākotnēji geišas bija vīrieši – tā sauktie taikomoči. Līdz 17. gadsimtam viņi bija, kas kalpoja japāņu feodāļiem, bet pēc tam pieprasījums pēc šāda darba kritās, un taikomoči bija spiesti pārkvalificēties par izklaidētājiem. Pirmās sieviešu kārtas geišas parādījās tikai 18. gadsimta vidū.

19. Pēc dažu antropologu domām, vīriešu spēja apzināties savu paternitāti ir viena no galvenajām atšķirībām starp cilvēkiem un dzīvniekiem (īpaši augstākajiem primātiem).

20. Termins “tēvs” reliģijā un ideoloģijā tiek lietots ārkārtīgi bieži. Tā tas notika antīkajā pasaulē. Romiešu tiesībās ģimenes tēvam bija prioritāras tiesības pār saviem ģimenes locekļiem. Līdz tiesībām uz dzīvību un nāvi! Tēvs bija starpnieks starp ģimeni un valsts iestādēm.

Par vīrieti, dzīves ilgums.

Lai saprastu šo parādību, šoreiz gan jāsaka faktu, var apsvērt dažādus bioloģiskos, sociālos un dzīvesveida aspektus.

Par vīrieti, bioloģiskie faktori.

Ģenētika ir pamats visam. Daudzu dzīvnieku un cilvēku pētījumu rezultātā ir redzams, ka dzimuma ietekme uz dzīves ilgumu ir saistīta ar ģenētiskiem faktoriem. Dzimumhormoni var ietekmēt veselību un dzīves ilgumu, un tie ir atšķirīgi vīriešiem un sievietēm. Ne par labu vīriešiem.

Vīrieši var būt pakļauti vairāk noteiktām veselības problēmām, piemēram, sirds slimībām.

Kāpēc?

Sievietes bieži un tas ir fakts, vairāk rūpējas par savu veselību un regulāri apmeklē ārstu. Vīrieši var būt mazāk uzmanīgi attiecībā uz savu veselību un iet pie ārsta tikai tad, ja jau ir nopietnas veselības problēmas.

Vīrieši statistiski var būt pakļauti riskantākam dzīvesveidam, piemēram, smēķēšanai, pārmērīgai alkohola lietošanai un mazkustīgam dzīvesveidam. Sociālie paradumi var veicināt vīriešu veselības problēmas.

Daži profesionālie apstākļi var izraisīt lielāku stresu vīriešiem nekā sievietēm, kas var ietekmēt viņu veselību un dzīves ilgumu. Svarīgi ir atzīmēt, ka šie faktori var ietekmēt dzīves ilgumu, bet tie ir vispārēji izplatīti tendenču apraksti.

Daži cilvēki var dzīvot ilgāk vai īsāk neatkarīgi no dzimuma, un individuālie faktori vienmēr ir svarīgi. Tādēļ, lai pilnībā saprastu šo jautājumu, būtu nepieciešami plašāki pētījumi un precīzāka datu analīze. Kā zinām, zinātne nestāv uz vietas un ir visas cerības, ka vīrieši gūs iespēju dzīvot ilgāk.

Nobeigumā īsa pamācība vai triks ar jaucējkrānu.

Starp citu to izdomājis vīrietis.

Izmantojot šo triku un uz jaucējkrāna būs mazāk aplikuma, ūdens traipu un netīrumu! Gluži pretēji, tas būs lieliski tīrs un dzirkstošs ilgu laiku!

Notīriet maisītāju un noslaukiet sausu. Uzklājiet nedaudz vazelīna, ieberzējiet visu krāna virsmu. Noņemiet pārpalikumu un vazelīna atlikumus ar salveti. Tas ir viss! Krāns spīd, un traipi un aplikums jūs netraucēs ilgu laiku!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Par vīrieti, zināmi un nezināmi fakti, pat komiski”

  1. Zuīte saka:

    Brutāli nūģi un maukuļi, vismaz manējais ir tāds

  2. Andra J saka:

    Ne jau visi ir slikti, ir labi un inteliģenti vīrieši. Smukulīši un pelnīt mākošie. Manējais!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top