Par teritorijas plānojumu Liepājā.

 

 

Teritorijas plānojums ir pilsētas ilgtermiņa attīstības plānošanas dokuments laika periodam līdz 2023. gadam, kurā noteikta teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana un izmantošanas nosacījumi.

Tajā izdalītas dzīvojamās, sabiedrisko iestāžu, ražošanas un tehniskās apbūves, atklāto telpu (dabas teritorijas, mežaparki, apstādījumi, kapsētas, mazdārziņi, pludmales, ūdeņi, īpaši aizsargājamās dabas teritorijas) un ostas teritorijas, kā arī teritorijas ar īpašām prasībām un līnijbūvju teritorijas.

Plānošanas dokumenta ieviešana ietekmēs Liepājas pilsētas administratīvo teritoriju, plašākā nozīmē ietekme attiecināma arī uz Kurzemes reģionu un uz Latviju.

Ar sabiedrisko apspriešanu saistītie materiāli apskatāmi Liepājas pilsētas Domes ēkas 1.stāva vestibilā, Liepājā, Rožu ielā 6, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 (pirmdienās un ceturtdienās līdz 18.00).

Rakstiskus priekšlikumus un atsauksmes par teritorijas plānojuma 1. redakciju un vides pārskata projektu var iesniegt līdz 2011. gada 20. maijam Liepājas pilsētas Būvvaldē, Rožu ielā 6.

Iesniegumos un atsauksmēs lūdzam norādīt iesniedzēja vārdu, uzvārdu, personas kodu vai adresi, juridiskām personām – nosaukumu, reģistrācijas numuru un juridisko adresi.

 

Lai palielinātu klikšķini uz bildi…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top