Par sevi, pienācis laiks lasītājiem pastāstīt, kā dzīvoju

Par sevi.

Protams, tā nebūs grēksūdze pie svētā tēva vai bikts, tās dziļākajā izpratnē. Tā būs mana dižošanās ar paveikto un iespējamo darbību precizēšana. Lielīgs gan neesmu, bet šad tad gribas padižoties ar paveikto lietu daudzumu. A ko? Vai nevaru pats savā blogā ar to… nu padižoties!

Par sevi.

Interneta darbojos ar niku- laimisk. Īsi un kodolīgi, jo tiešām mani sauc par Laimoni. Strādāju cītīgi un radoši. Ja īsumā, nopelnu vairāk par viduvēju latvieti, nu labi, eiropieti.

Cik?

Lai pietiktu naudas un iespēju ik pēc trīs – četriem gadiem iegādāties jaunu auto no veikala. Lai varētu uzturēt sievu un ziedot prāvas summas labdarībai.

Protams, lai varētu uzkrāt līdzekļus bitkoinos. Lai personīgā māja būtu svaigi izremontēta ar jaunu aparatūru un mēbelēm.

Par sevi, lai tu saprastu, ir iespēja ceļot ar lidmašīnu pirmajā klasē.

Ziemā patīk uzturēties Floridā. Tas tā, ierasta rutīna! Nu saprati, ka man viss ir labi vai pat pārāk labi.

Par sevi

Par sevi

Par sevi

laimisk

Floridā, pa dienu kļūst diezgan karsts, un vakarā, kā likums, nepūš vēss vējš. Tātad jau var droši staigāt T-kreklā un šortos līdz vēlai naktij. Taču martā ūdens baseinos joprojām ir diezgan auksts. Protams, ja nav ievilkta apsilde!

Aprīļa vidējā temperatūra ir ap 28-30 grādiem, kas ir diezgan karsts, taču ir vērts teikt, ka aprīlis ir gada vējainākais mēnesis. Neskatoties uz to, ka vairumā gadījumu pilsētā ir skaidras un karstas dienas, šeit nereti sastopams visai mākoņains laiks.

Domāju pietiks par sevi! 🙂

Varētu turpināt, bet jāpasaka pats galvenais, kas saistīts ar pirmo aprīli. Esmu liels muldoņa un lielībnieks, tieši šajā gada dienā, viena diena un pirmajā aprīlī ir slūžas vaļā! April, april….

Pēc tam (1.aprīlis), visu nopietni un ar pilnīgu sapratni par Latvijā notiekošo.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Par sevi, pienācis laiks lasītājiem pastāstīt, kā dzīvoju”

  1. Marija saka:

    bbljj! Paliku skaudīga, tad beigās visu sapratu.Ha!

  2. Pēteris. S. saka:

    Es ar uzķēros uz aprīļa joka āķa, man patika domu lidojums, lai jau veicas saniegt to Floridu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top