Par Latviju un Angliju “STROIKĀ”.

STROIKA.

Skandalozais un par bestselleru kļuvušais Viļa Lācīša romāns „STROIKA ar skatu uz Londonu”, izrādes formā 8. aprīlī plkst. 19.00 viesosies Liepājas Latviešu biedrības namā.

Humoristiskā un līdz rupjībai atklātā formā izrāde stāsta par latviešu viesstrādnieku gaitām Lielbritānijā.

“Stroikā ar skatu uz Londonu” stāstītājs ir jauns vīrietis, kurš strādā celtniecībā. Skatītājus gaida pārsteigumi, krimināla intriga un nopietnās pārdomās balstīti ironiski un apbrīnojami sirsnīgi spriedumi par Latviju un Angliju.

Galvenajā lomā Normunds Bērzs, režisors Mārtiņš Eihe, mūzika – Rolands Ūdris.

Lasītāju ievērību guvušais romāns, izraisījis lielu lasītāju interesi un piedzīvojis atkārtotu izdevumu, kā arī izpelnījies ļoti atzinīgu kritikas vērtējumu.

Izrādes producente Laila Ilze Purmaliete uzskata, ka izrādi jāredz visiem, kas plāno doties peļņā uz ārzemēm, tiem, kuriem uz turieni ir devušies radi, draugi, paziņas, gan arī tiem, kas jau izmēģinājuši laimi pasaulē un spēs salīdzināt autora pieredzi ar savējo.

Skandalozais latviešu rakstnieks Londonā Vilis Lācītis ir devis Lailai Ilzei Purmalietei ekskluzīvu atļauju producēt teātra izrādi pēc sava romāna “Stroika ar skatu uz Londonu” motīviem, kā arī pats autors aktīvi iesaistās izrādes veidošanas procesā ar savām idejām un ierosmēm.

Biļešu cena Ls 4,- un Ls 5,-.
Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes un Liepājas Latviešu biedrības nama un kasēs.

STROIKA

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top