Par kārtējo nekauņu uz ceļa. (video)

 

 

Iznāk atkal rakstīt par mazajām nekaunībām uz ceļa, kas ar laiku pāraug lielā necieņā pret citiem satiksmes dalībniekiem.

Kādreiz nekauņas pie labvēlīgiem apstākļiem varēja nofotografēt, kā piemēram šeit, bet laiks iet un progress auto aprīkojumā ir audzis un pilnveidojies.

Tagad visu piefiksē ierakstoša ierīce video reģistrators. Ar video reģistratoru sīki var piefiksēt šādus nepieklājīgus un agresīvus „šopiereļus”, kas šofera – vadītāja vārdu nav pelnījuši, jo izrāda klaju necieņu pret citiem satiksmes dalībniekiem.

Starp citu… atkal par citu necieņas „varoni” ir kļuvis Liepājas autobusu parka „šopierelis”.

Nepateikšu neko jaunu… visi mēs, kas piedalāmies satiksmē cenšamies viens otru respektēt… palaižot krustojumā vai kā citādi izrādot savu džentlmeņa attieksmi pret citiem transporta plūsmas dalībniekiem.

Neveidot konflikta situācijas uz līdzenas vietas būtu jābūt normai visiem un it sevišķi profesionālajiem šoferiem, kas ikdienā vada transportu.

Taču ir izņēmumi, kā piemēram „šopierelis” no Liepājas autobusu parka ar autobusa numuru HG – 1402 , kas veido avārijas situācijas uz ceļa pārvadājot pasažierus.

Skaties video un visu sapratīsi, bet nu īsumā…

Autobuss rāda labo pagriezienu un apstājas autobusu pieturā. Tu to redzi un brauc garām, jo līdz luksoforam pie krustojuma ir kādi 30 metri, tātad ieņemt vietu pie luksofora pietiks kādām trijām mašīnām.

Līdz šim viss notiek pareizi.

Tu atrodies blakus autobusam (jo viņu apbrauc), kad pēkšņi bez kreisā pagrieziena ieslēgšanas autobuss strauji iesāk braukt nepārliecinoties par to, ka cits automobilis atrodas viņam blakus.

Nu kas tālāk… protams, man nav kur palikt un atrodos pretējā braukšanas joslā, jo autobuss veikli ieņēmis brīvās vietas pirms krustojuma.
Tālāk vēl interesantāk….iedegas zaļais luksofora signāls, bet autobuss nebrauc. Stāv, kā āzis… kam „aizbraucis širmis” – veselajā saprātā.

Kad iedegas sarkanais tiek veikts krustojuma pārbraukšanas manevrs.

Secinājums viens…nekauņa vai nu tiešām piedzēries un nesaprot ko dara vai viņam tā ir nekaunības norma.

Ko Jūs domājat par šādiem “profesionāļiem” pie stūres ?

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

2 komentāri par “Par kārtējo nekauņu uz ceļa. (video)

  • uz
    Patstāvīgs links

    Sen bija laiks runat par savstarpāju laipnumu uz ceļa. Visvairak ierēcos, kad samais nelaida pārbraukt krustojumu, et pats riskēja uz sarkano.riktīgs klauns. LOL.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *