Par asteroīdu draudiem…

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Par asteroīdu draudiem pēdēja laikā dzirdams arvien biežāk. No katastrofu filmām ir dots diezgan reālistisks priekšstats par iespējamajām sekām zemei un mums viesiem.

Ir jau daudzi konkrēti minējumi un prognozes par kosmosa sūtņu iespējamajiem draudiem.

Tagad ir nācis klāt vēl viens. 2009HC82 asteroīds ir atklāts ASV observatorijā ‘Catalina Sky Survey’ 29.aprīlī un ir 2-3 km(potenciāli bīstams) diametrā.

Interesanti, ka šis asteroīds virzās pretējā kustības virzienā, kas ir rets izņēmums salīdzinājumā ar citiem kosmosa objektiem.

Astronomijas centrs ‘Astronomical Unions Minor Planet’ aprēķināja, ka asteroīds aplido sauli 3.39 gados pa orbītu, kas ir 3,5 miljoni km. no zemes orbītas.

Jāatzīmē, ka tiek veikti papildus izpētes darbi par precīzāku asteroīda orbītas noteikšanu kontekstā ar bīstamību planētai zeme. Nav lieki piebilst, ka tik liela izmēra asteroīdu vajadzēja atklāt jau krietni senāk.

Zinātnieki ir neziņā, kā tas gadījies un no kurienes viņš uzradies.

asteroids

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!