Par Android Market veikalu. (video)

Google ir atvērusi internet versiju oficiālajam Android Market veikalam ar smartfonu un planšetdatoru papildinājuma programmām.
Tagad papildinājumus uz ОС Android bāzes varēs pirkt ne tikai ar pašiem smartfoniem un planšetniekiem , bet arī speciālā interneta saitā.

Lai varētu iegādāties jaunākos programmu un dažādu pielikuma versijas būs jāievada Google uzskaites dati. Lielākai daļai tādi jau ir, jo googlei servisu ir daudz.
Nopirktos pielikumus internetā varēs uzreiz …vai vēlāk ielādēt savā smārtfonā ar kabelīti vai Wi-Fi. Tāpat būs twitter vietiņa, kur apmainīties ar jaunumiem un pielikumu lietderības pakāpi uzreiz no android. Com lapas.

Jāpiebilst, ka tādi paši veikali ir Apple (iTunes) un Nokia (Ovi Store). Starp citu i Tunes piedāvājums apsteidz Android Market piedāvājumu.
Pagaidām uz Android bāzes ir vairāk nekā 100.tūkstoši, bet uz Apple iOS pagaidām 300.tūkstoši dažāda veida pielikumi un programmas.

Ir konstatēts, ka uz 2010.gada beigām pārdošanas apjomu ziņā uz Android bāzes veidoti smārtfoni un planšetdatori ir ievērojami apsteiguši Nokia un Apple iPhone.

Un nav jau brīnums… Android programatūra ir daudz draudzīgāka lietotājam, kas grib pilnveidot savu ierīci jau pēc saviem uzskateim.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top