Panika ‘Wall Street’ fondu biržā

ASV fondu birža zaudējusi 29.septembrī 1.2 triljonu dolāru, kas ir vēl nebijis ‘rekords’ visā Wall Street vēstures posmā. Nezinu vai vispār šādā situācijā varēs glābt ASV ekonomiku.

Ziņas no fondu biržām nāk arvien sliktākas. Dow Jones indeks nokrities par 7% vienas tirdzniecības sesijas laikā. Skaidrs, ka šoreiz sekas jutīs visa biznesa pasaule. Aziātu fondu biržu indeksi krīt tik pat strauji, tā Japāņu Nikkei 4.63% un Honkongas biržai par 3.36% kritums.
151412741 Krievijā apturēta biržas darbība, jo visi biržas radītāju indeksi ir katastrofāli krituši.

(Фондовые биржи РТС и ММВБ приостановили во вторник торги по распоряжению Федеральной службы по финансовым рынкам (ФСФР) с 10:31 по московскому времени. На момент приостановки торгов снижение индекса ММВБ составило 1,07% -до 1008,77 пункта – он не успел среагировать на – падение большинства бумаг.)

Ziņas ir visnotaļ satraucošas. Man nav saprotams, kā pašmāju bankas izturas visnotaļ mierīgi un pat mierina tautiešus, nekas jau nav noticis , bet ja notiks ?
Piekrītu, ka paniku celt nevajadzētu, bet kāpēc tomēr nepateikt taisnību un stāstīt, stāstīt par gaidāmajām sekām.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *