Paliec Latvijā, jāveido domu grupa atbalstam, rīcībai

Paliec Latvijā.

Šobrīd, kad Latvijā katrs cīnās par labvēlīgāku dzīvošanu un palikšanu Latvijā uz visiem laikiem, ierosinu veidot kādu akciju.

Kāpēc?

Daudzi ir iekrituši saspringtā domu mākonī, sakarā ar sliktā kaimiņa, Krievijas rīcību Ukrainā.

Man un maniem domu biedriem ir skaidrs un nekavējoši nepieciešams iestāties aizstāvības akcijās par pensionāru dzīves apstākļu un rocības uzlabošanu.

Jāatbalsta jaunās māmiņas, jāatbalsta skolotāji, apvienosim spēkus, piemēram, mācību spēki par ārstiem – lauksaimnieki par studentiem utt.

Darīsim visu, lai mēs VISI izdzīvotāji paliktu šajā zemē. Iestāsimies viens par otru, aicinu veidot domu grupu, kas varētu apvienot patriotiskus Latvijas iedzīvotājus tālākai rīcībai.

Atcerēsimies senās tradīcijas, kad tika izdzīti ļaunie gari, kas pašlaik hibrīda kara laikā sāk aktivizēties.

Paliec Latvijā, rīcība.

Ņemsim labu domu un sākumā šo rītu iezvanīsim ar vienkāršu atzīmi patīk “Twitter“, pie šī raksta, lai Latvija kļūst tīra no negodīgiem politiķiem, krāpniekiem un zagļiem.

Ar to tad arī konstatēsim, vai ir Latvijā saprotoši patrioti, kas gatavi mainīt to, kas mums visiem šķiet nepieņemami.

Iestājies aizstāvības akcijās par labāku dzīvi Latvijā!

Ir skaidrs, ka mums nepieciešama aizstāvība un atbalsts. Mēs esam pelnījuši labākus dzīves apstākļus un cieņu par savu ieguldījumu valstī.
Tāpēc ir svarīgi, lai mēs apvienotos un aizstāvētu savas tiesības.

Bet ne tikai mēs , gados vecāki Latvijas iedzīvotāji, bet arī jaunās māmiņas, skolotāji, studenti, lauksaimnieki – visi mēs esam vienlīdz svarīgi un esam pelnījuši labāku nākotni.

Paliec Latvijā, pienācis laiks apvienot spēkus un rīkoties.

Aizstāvības akcija varētu ietvert dažādas iniciatīvas. Piemēram, mēs varam organizēt mācību spēku apmaiņu, kurā skolotāji no dažādām vietām apmeklētu citus reģionus un dalītos savā pieredzē.

Tas palīdzētu uzlabot izglītības kvalitāti visā valstī un iedrošinātu skolotājus. Tāpat mēs varam veidot sadarbību starp dažādām nozarēm – lauksaimnieki var sniegt atbalstu studentiem, sniedzot prakses vietas vai organizējot izglītojošus pasākumus par lauksaimniecību.

Šādas iniciatīvas varētu radīt sinerģiju un veicināt valsts attīstību.

Mēs visi varam ieguldīt savu enerģiju un laiku, lai veidotu labāku nākotni. Tas nozīmē, ka mums jābūt apņēmībai un izturībai.

Paliec Latvijā

Mēs nevaram gaidīt, ka kāds cits mums nodrošinās labākus dzīves apstākļus. Mums pašiem jādara tas, kas nepieciešams, lai mēs visi izdzīvotāji paliktu šajā zemē.

Tāpēc aicinu jūs visus pievienoties aizstāvības akcijai un rīkoties kopā.

Neatkarīgi no tā, vai esat pensionārs, jaunā māmiņa, skolotājs vai lauksaimnieks, jūsu ieguldījums ir svarīgs. Mēs varam mainīt savu valsti tikai tad, ja visi kopā strādājam uz vienu mērķi.

Lai mūsu valsts attīstītos un mēs visi izbaudītu labākus dzīves apstākļus, ir jāiziet no saspringtā domu mākoņa un jāsāk darboties.

Iestājies aizstāvības akcijās, rīkojies kopā ar citiem un dari to, kas nepieciešams, lai mēs visi izdzīvotāji paliktu šajā zemē. Kā tādu domu grupu veidot, gaidu ieteikumus. Varbūt ir kas līdzīgs?

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Paliec Latvijā, jāveido domu grupa atbalstam, rīcībai”

  1. Indulis... saka:

    Nevienam nekas nav vajadzīgs, aitu bars, kas blēj kā to pasniedz varas pārstāvji….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top