Padzert tēju kopā ar Anglijas karalieni, patīkams pasākums

 

 

Ieteikums ir vilinošs un liekas nav piepildāms, bet nesteidzies atmest idejai ar roku, tas taču patīkams pasākums.

Atceries, ka viss neiespējamais ir iespējams!

Vācu dizaina studijā ‘Donkey Products’ ir izstrādāts tējas paciņu dizains ar pazīstamu politiķu un slavenību atveidošanu.

Jāatzīmē, ka komplektā ietilpst vesela sērija personāžu. Pirmajā komplektā, kas sastāv no piecām tējas paciņām ietilpst karaliskās ģimenes pārstāvji.

Otrajā politiķi, kā Obama, Sarkozī un trešajā slaveni mākslinieki.

patīkams pasākums

Ja kas… tas ir vareni patīkams pasākums visai ģimenei!

Pagatavojiet tēju, atrodiet kādu ērtu vietiņu un….. lēnām izbaudiet dabas sniegto spēku, ko pastiprinās patīkams pasākums kopā ar draugiem.

Droši vien zināt, ka tējas sastāvā ir ārstnieciskie augi, kas ļauj nostiprināt veselību!

Tējas pagatavošana

Uzvāra ūdeni. Ūdenim jābūt vienmēr svaigam, divreiz vārīts vai pārvārīts ūdens tiek uzskatīts par “mirušu.” Ūdens ar vismazāko piemaisījuma daudzumu, kas panākts dabiskā veidā, nevis ķīmiski filtrējot, skaitās labākais. Kvalitatīvu ūdeni nav jāuzvāra līdz vārīšanās temperatūra sasniedz 100 C.

Vārīšana sasniedz kulmināciju un ūdens ir gatavs lietošanai, tiklīdz ūdenī parādās sīkie baltie burbulīši ap 98C. Krūzītē ar karstu ūdeni ievieto tējas maisiņu un ļauj tējai ievilkties. Pēc 3-5 minūtēm tēja ir gatava nobaudīšanai. Lai dzīve būtu vēl saldāka, iesakām tējai pievienot tējkaroti medus.

Ir novērots…

Visvienkāršākais cienasts ir tēja, to var pasniegt ikvienam viesim – gan draugiem, gan paziņām, gan darba kolēģiem. Tēja neprasa bagātas piedevas – tikai trauciņu ar medu, ievārījumu un dažus cepumus vai sīkas sviestmaizes.

Tējā kofeīna (teīna) ir vairāk nekā  kafijā, bet, tā kā tēju nekad nedzeram tik stiprā koncentrācijā kā kafiju, tad kofeīna ietekme organismā ir mazāka.

Īpatnējo garšu un aromātu tējai piešķir alkaloīdi un dažādas ēteriskās gaistošās eļļas. Mūsdienās tēja kļuvusi par ļoti populāru dzērienu. Pasaulē gada laikā iztērē, apmēram, vienu miljonu tonnu tējas.

Domājams, ka iesi tūliņ vārīt tēju! Es jau eju!

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu