Padoms sievietēm, vērtīgu lietu uzglabāšanā

 

 

Padoms, vienmēr var noderēt, tāpēc iesaku izlasīt.

Kā jau mēs visas zinām, sievietes izdomai nav robežu un lai cik tas  nebūtu parodoksāli arī… muļķībai.

To nu mēs meitenes zinām droši, bet ir viens otrs tīri derīgs padoms vai mūsu stāsta gadījumā vesels projekts, kuru par aplamu nevar saukt.

Runa iet par studentiem no Vašingtonas biznesa koledžas, kas izveidojuši ieceri, ko grib realizēt jau lielāka projekta veidā piesaistot sponsorus.

Studenti Mariah Gentry un Kyle Bartlow ierosināja ļoti oriģinālu veidu, kā uzglabāt un pārnesāt vērtīgus, sīkus priekšmetus.

Piemēram, kredītkarte un mobilais telefons var ierindoties šādu priekšmetu topa pirmajā desmitniekā.

Pēc foto bildes jau uzminēji, ka runa iet par tīri intīmu veļas sastāvdaļu. Krūšturi.

Nezinu cik tas būs ērti, bet ideja nav slikta.

Ja atceramies, ka ne vienmēr ir ērti staipīt līdzi somu.  Atvainojiet kundzes…  somiņu, tad šāds risinājums var atvieglot mums dzīvi daudzās, jo daudzās dzīves situācijās.

Es pat padomāju, ka ar adatu un diegu šo nesarežģīto krūštura transformāciju varu veikt patstāvīgi. Nu, protams, var jau gaidīt gatavus izstrādājumus ar lieliska zīmola klātbūtni un attiecīgi uzskrūvētu cenu.

Tomēr es ceru izlīdzēties ar to pašu viduvējo šūšanas prasmi.

Lai labi valkājas!

Padoms

Ja vēl izveido slēdzēju un ciešā aiztaisāmā ūdensizturīgā kabatiņā ieliekam , piemēram, naudu, telefonu… gandrīz droši varam iet ūdenī.

Nav jāatgādina, ka šādā veidā uzglabātas vērtīgākās mantas būs drošībā. Labs risinājums ceļojumā, kad pasi un naudu jāuzglabā it īpaši vērīgi!

Starp citu, mobilie telefoni sāk palikt ūdens droši!  Jā, pavisam nekautrīgs padoms, mobilo telefonu var iedabūt kondomā un tad arī pelde tam nekaitēs.

Labu Dienu!

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top