Oligarhus likt cietumā un deputātus padzīt.

Saruna ar ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru prezidents guvis jaunu informāciju, kura atklāj vērienīgas valsts izzagšanas shēmas, kas atrodas aktīvas izmeklēšanas fāzē un saistītas ar politisko ietekmi, ko izmanto trīs oligarhi:

Aivars Lembergs, Andris Šķēle un Ainārs Šlesers.

Pēc esošās informācijas no masu mediju sniegtā notikuma izklāsta, tiesībsargājošo iestāžu aktivitātes saistībā ar jaunajiem faktiem par Lemberga, Šķēles un Šlesera darbībām neaprobežosies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja aizvadītajā trešdienā veiktajām vērienīgajām kratīšanām dažādos ar trim oligarhiem saistītos objektos.

Tātad ar to var saprast, ka … tā dēvētajiem oligarhiem, mūžseni labās dienas var beigties aiz rūtota skatu punkta uz debesīm no cietuma kameras.

Ja aizvadītajā trešdienā pirms plānotā laika pēkšņi nebūtu uzsākta vērienīgā KNAB operācija, kas jau nodēvēta par „karu pret oligarhiem”, Zatlera runas visticamāk nebūtu, bet tie ir minējumi.

Ir kļuvis zināms viens pārsteiguma faksts…   Zatlers sestdienas vakarā īsi pirms pulksten 21 Latvijas televīzijā ieradies tukšām rokām, bez iepriekš sagatavotas runas, un pie tautas vērsies, „runājot no sirds”.

Ar to arī tiek skaidrots, kādēļ runā netika pieminēti vairāki argumenti, kuri bija pamatā Zatlera lēmumam.

Ja… Mēs nobalsosim par saeimas atlaišanu un es par to nešaubos, jo tas nekauņu un zaglīgo korumpantu bars tik tiešām ir padzenams ar sūd…u  koku.

Ja tā, tad tiešām var Zatleram dot TAUTAS VĒLĒTA PREZIDENTA STATUSU.

Un mums visiem novēlu prātu neuzkāpt… jā, jā uz to pašu vēlēšanu solījumu  grābekli. Sāksim jau ar to, ka atcerēsimies, kas negribēja izdot  atļauju veikt kratīšanu Šlesera dzīves vietā … uzskatot, ka deputāts stāv pāri visam un ir neaizskarams un daudz labāks par tautu, kas viņam ir iedevusi darbu.

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Oligarhus likt cietumā un deputātus padzīt.”

 1. revoluc saka:

  Zinot pierādījumu apjomu un kratīšanu rezultātus, es skaidri zinu, ka lieta neizgāzīsies,…

  Strīķes sacīto īpaši sasauktajā preses brīfingā atskaņoja «Radio 101

 2. piegriezies saka:

  Saeimas nekaunīgais balsojums Šlesera aizstāvībai liek domāt , ka šo korumpantu un oligarhu atbalstītaju sarakstu, varētu droši sastādīt no PLL, ZZS un SC deputātiem, biedriem un atbalstītājiem.
  Liepājas Sesku ieskaitot.

 3. nds saka:

  Ja tā nopietni, tad Latvijā ir iespējams viss un ja runa iet par lielzagļiem no ZZS un oligarhiem, tad tur nekad neko prognozēt nevar…gan jau kādu nozūmes, uzpirks vai iebaidīs

 4. izziņai saka:

  Kā notika slavenais balsojums par kratīšanu Šlesera dzīves vietā..

  Nebija plenārsēžu zālē (neuzskata par vajadzību) Jānis Ādamsons (SC), Vidzemē ievēlētais Andris Bērziņš (ZZS kandidāts Valsts prezidenta amatam), !!!!

  Augusts Brigmanis (ZZS), Andris Buiķis («Vienotība»), Aivars Dronka (ZZS), Māris Dzelzskalns (ZZS), Rihards Eigims (ZZS), Guntars Galvanovskis («Vienotība»), Valentīns Grigorjevs (SC), Inese Laizāne (VL-TB/LNNK), Visvaldis Lācis (ievēlēts no VL-TB/LNNK, bet izstājies no frakcijas), Imants Viesturs Lieģis («Vienotība»), Vladimirs Nikonovs (SC), Ansis Saliņš («Vienotība»), Kārlis Seržants (ZZS) un Rita Strode (PLL).

  Par atļaujas došanu veikt kratīšanu Šlesera dzīvesvietā balsoja 35 deputāti: «Vienotības» deputāti Arvils Ašeradens, Dzintars Ābiķis, Solvita Āboltiņa, Silva Bendrāte, Andis Caunītis, Ingrīda Circene, Ingmārs Čaklais, Ilma Čepāne, Lolita Čigāne, Ints Dālderis, Ina Druviete, Dzintra Hirša, Ojārs Ēriks Kalniņš, Rasma Kārkliņa, Janīna Kursīte-Pakule, Ainars Latkovskis, Atis Lejiņš, Liene Liepiņa, Aleksejs Loskutovs, Klāvs Olšteins, Jānis Reirs, Uģis Rotbergs, Inguna Rībena, Edvards Smiltēns, Kārlis Šadurskis, Ilze Vergina, Ilze Viņķele, Aivars Volfs, Dzintars Zaķis.

  Par atļaujas došanu balsoja arī VL-TB/LNNK deputāti: Gaidis Bērziņš, Einārs Cilinskis, Jānis Dombrava, Raivis Dzintars, Imants Parādnieks, Dzintars Rasnačs.

  Oligarha pakalpiņi :

  Pret atļaujas došanu veikt kratīšanu Šlesera dzīvesvietā balsoja septiņi deputāti: PLL deputāti Imants Jānis Bekešs, Andris Bērziņš (Rīga), Iveta Grigule, Māris Kučinskis, Andris Šķēle, Edgars Zalāns, kā arī ZZS deputāts Vitauts Staņa.

  Pakalpiņi , bet vēl glumāki…

  Savukārt atturējās 37 tautas kalpi: «Saskaņas centra» deputāti Valērijs Agešins, Aleksejs Burunovs, Boriss Cilevičs, Sergejs Dolgopolovs, Sergejs Fjodorovs, Aleksejs Holostovs, Aleksandrs Jakimovs, Viktors Jakovļevs, Nikolajs Kabanovs, Andrejs Klementjevs, Ivans Klementjevs, Valērijs Kravcovs, Igors Meļņikovs, Sergejs Mirskis, Ņikita Ņikiforovs, Vitālijs Orlovs, Igors Pimenovs, Ivans Ribakovs, Dmitrijs Rodionovs, Artūrs Rubiks, Raimonds Rubiks, Aleksandrs Sakovskis, Jānis Tutins, Jānis Urbanovičs, Mihails Zemļinskis, Igors Zujevs.

  Atturējās arī šādi ZZS deputāti: Aija Barča, Gundars Daudze, Jānis Klaužs, Ingmārs Līdaka, Dace Reinika, Guntis Rozītis, Jānis Strazdiņš, Staņislavs Šķesters, Jānis Vucāns, Oskars Zīds.

  Tāpat atturējās PLL deputāts Guntis Ulmanis.

  Balsojumā nepiedalījās četri deputāti: Dana Reizniece-Ozola (ZZS); Laimis Šāvējs (ZZS); Ainārs Šlesers (PLL); kā arī Didzis Zemmers (ZZS).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top