Olga un violetais Lielvārdes koris Liepājā.

Šovasar Olga un violetais Lielvārdes koris viesosies arī tavas pilsētas estrādē

Afisa mmOlga Rajecka un violetais Lielvārdes koris šajā vasarā turpina koncerttūri pa visu Latviju, uzstājoties brīvdabas estrādēs un kultūras namos. Ikviens ir mīļi gaidīts, lai kopīgi pozitīvās un gaišās noskaņās izdziedātu un izdejotu TV3 šova „Koru karu” laikā iemīļotās dziesmas!

15. augustā Liepājas koncertestrādē “Pūt, Vējiņi” plkst. 19.00 Lielvārdes violetais koris aizvedīs mūs piedzīvojumā ar krāsaino koncertprogrammu, bet plkst. 23.00 aicina uz diskotēku.

Afisa olga

Koncertprogrammas pamatā ir TV šovam īpaši aranžēti skaņdarbi („Rikšiem bērī’ es palaidu”, „I wanna be like you”, „Raganas dziesmiņa pirms sprieduma pasludināšanas” u.c.), kā arī speciāli Olgai Rajeckai un korim rakstītās dziesmas („tas nekas”, „Laimes skaitītājs” u.c.). Koncertā piedalās arī kora vokālais vadītājs Artūrs Mangulis, Lielvārdes kora horeogrāfe Linda Mangule un grupa „Trīs vaļi”.

Pasākuma laikā ikviens varēs arī iegādāties jauno CD par īpašu cenu. Olgas Rajeckas un violetā Lielvārdes kora albumā iekļautas 14 kompozīcijas, starp tām labākās no dziesmām, kas Olgu un viņas kori aizveda līdz TV 3 “Koru karu” finālam. Neiztrūks arī Imanta Kalniņa melodijas un latviešu tautas dziesmu apdares. Albumā dzirdamas arī speciāli Olgai un korim rakstītas dziesmas, kuru autori ir Ainars Virga, Uldis Vanags, Mārtiņš Freimanis un Guntars Račs.

Biļetes iepriekšpārdošanā LLBN kasē no 10. jūlija (tālr. 63423829)

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA

Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top