Olga un Lielvārdes violetais koris.

Jau pēc nepilna mēneša Olga un Lielvārdes violetais koris viesosies Liepājas koncertestrādē „Pūt, Vējiņi”. 15. augustā plkst. 19.00 koris piepildīs estrādi ar pozitīviem, emocionāliem un skanīgiem priekšnesumiem.
Varenākās Latvijas sadziedāšanās TV3 šova „Koru kari” finālistu Olgas Rajeckas un violetā Lielvārdes kora koncerttūre, pa visu Latviju, ir sākusies! Ļoti daudz koncertu jau ir notikuši un skatītāju zāles ir bijušas pilnas. Tur klāt vēl vairāki, neviltotu skatītāju sajūsmu guvušie šov-koncerti, ir tikai priekšā. Vai atcerieties, kā vēl pavisam nesen ikviens ar nepacietību gaidīja svētdienas vakarus, lai pie saviem TV ekrāniem varētu vērot TV3 šovu „Koru kari”? Tagad redzēt šos finālistus, dzirdēt sirdis saviļņojošās un līdzi dejojamās dziesmas ir iespējams klātienē – pozitīvisma, gaišuma, prieka un kvalitātes pilnā šovā ar Olgas Rajeckas violeto Lielvārdes kori.

629724_BIG_1238066601

Kncerta programmā iekļautas labākās un zināmākās violetā Lielvārdes kora izpildītās dziesmas no TV3 šova „Koru kari”: Ziemeļvējā, Bitītes, Cancion del Mariaci, Candyman, Svētuguns, Raganas dziesmiņa pirms sprieduma pasludināšanas, Gira con me (questa notte), I wanna be like you, Rikšiem bērīti es palaidu un, protams, ikviena skatītāja sirdis iekarojušo dziesmu: Chi chi chi, cho cho cho, kā arī citām – jaunām un vēl nedzirdētām dziesmām.

Pasākuma laikā ikviens varēs arī iegādāties jauno CD par īpašu cenu.

Lielkoncerta divu stundu koncert-programmā (koncerts divās daļās) piedalīsies arī kora kormeistar/vokālais vadītājs Artūrs Mangulis, grupa „Trīs vaļi”, Lielvārdes kora horeogrāfe Linda Mangule un citi.

Biļetes iepriekšpārdošanā LLBN kasē (tālr. 63423829)

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top