OLGA DREĢE AR LATVIJAS LABĀKO TEĀTRU AKTIERIEM LIEPĀJĀ.

 

 

OLGA DREĢE IELŪDZ UZ SAVAS 75 GADU JUBILEJAS KONCERTUZVEDUMU.

LIEPĀJĀ 25.JŪLIJĀ PLKST. 19:00  KONCERTESTRĀDĒ    „PŪT,VĒJIŅI!”

Olga Dreģe ir latviešu teātra uguntiņa – temperamentīga, spilgta, skatītāju mīlēta un režisoru lutināta.

Šogad māksliniece svin savu 75 gadu jubileju, un viņai par godu tiek gatavots īpašs svētku koncertuzvedums.

Olga Dreģe Dailes teātrī nospēlējusi vairāk nekā 100 lomu, piedalījusies gandrīz vai visās labākajās latviešu filmās :

Matilde “Purva bridējā”, Anna “Vella kalpos”, Zāļu Made “Vilkatī Tomā”, Dagnija “Limuzīnā Jāņu nakts krāsā”, Lauras māte “Zītaru dzimtā” u.c., filmējusies arī TV seriālos, pēdējais no tiem – “Sirdsmīļā Monika”.

Nozīmīga viņas talanta daļa ir aktrises samtaini tembrētā, plašā diapazona balss, kas ir viens no perfekti pārvaldītiem un talantīgi lietotiem aktrises mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem.

Par godu mākslinieces jubilejai tiek gatavots īpašs svētku koncertuzvedums, kurā piedalīsies viņas tuvākie skatuves kolēģi un draugi…

Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns.

Būs trīskāršs svētku pasākums, jo 75 gadu jubilejas šogad svin arī Dailes teātra aktieri Leons Krivāns un Juris Strenga.

Uzvedumā muzikāla un asprātības pilna  atkalredzēšanās solās būt ar seriāla „Sirdsmīļā Monika” varoņiem, kas uz skatuves būs pilnā sastāvā, lai pārsteigtu un liktu smaidīt ikvienam skatītājam.

Būs arī jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā.

Koncertā tiks izpildītas dziesmas no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām. Jaunās skaņās dzirdēsiet iemīļotā seriāla „Sirdsmīļā Monika”  tituldziesmu, kā arī „Es gribu uz Parīzi” un „Tu mans mīļais Čipendeils”, kas solās būt īpaši „karsts” priekšnesums.

Skanēs arī tādas pazīstamas melodijas kā „Ejot cauri rudziem”,  „Teic, kas esi”, „Ak, skaistā jaunība”, „Ak, Tu, Dieva Tēva ziņa” u.c., savukārt koncerta kulminācijā izskanēs „Vella kalpu” popūrijs.

„Mīļa dziesma, priecīgs prāts, sirsnīgs vārds dara Tevi skaistāku un rotā to cilvēku dzīvi, kas ir ap Tevi. Vecā aktieru gvarde kopā ar jaunajiem kolēģiem vēlas šovasar iepriecināt savus klausītājus, tāpēc – nāciet, klausieties, atcerieties, dziediet un priecājieties kopā ar mums”, ielūdz Olga Dreģe.

Koncerta muzikālie producenti ir Juris Vaivods un Kristaps Krievkalns, režisors – Valdis Lūriņš, horeogrāfe – Liene Grava.

Novērtējot mākslinieces talantu un paveikto – šogad tiek izdota Olgas Dreģes grāmata “Izslāpums”. Pēc koncerta to par īpašu cenu būs iespējams arī iegādāties un saņemt autogrāfu uz tās.

Biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs. Aicinām biļetes iegādāties laicīgi – tas ir lētāk un izdevīgāk, tuvojoties pasākumam, biļetes var palikt dārgākas!

Producents…
Sandis Mohovikovs

AKTIERU KOPBILDE

OLGA DREĢE

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top