Baraks Obama un viņa ģimene.(foto)

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

ASV prezidents Džordžs Bušs otrdienas vakarā piezvanījis savam pēctecim Barakam Obamam, apsveicot viņu ar “satriecošo nakti”, pavēstīja Baltā nama pārstāve Dana Perino.

“Ievēlētais prezidenta kungs, apsveicu. Satriecoša nakts jums, jūsu ģimenei un jūsu atbalstītājiem.

Lora un es apsveicu jūs un jūsu sievu,” Obamam pavēstījis Bušs. “Es solu gludu pārejas posmu. Jūs dosieties vienā no dižākajiem dzīves ceļojumiem.

Apsveicu un gūstiet prieku.”Bušs arī ielūdza Obamu un viņa ģimeni “drīzumā, pēc jūsu ieskata, apmeklēt Balto namu”, sacīja Perino.

Mazliet izpētes materiāla… kas viņš ir Baraks Obama ?

Baraks Obama dzimis 1961.gadā Havaju salās melnādaina Kenijas pilsoņa un baltādainas kanzasietes ģimenē.
Tolaik viņa vecāku laulības atsevišķos ASV štatos joprojām tika uzskatītas par nelikumīgām.

Obamas tēvs ģimeni pameta, kad zēns bija tikai divus gadus vecs, un nākamā senatora mātei Annai, neskatoties uz daudzsološas antropoloģes reputāciju, lai uzturētu savu bērnu, nācās kādu laiku saņemt valdības pārtikas talonus.

Kad Obamas māte apprecējās otrreiz, ģimene pārcēlās uz Indonēziju, kur nākamais kandidāts uz ASV prezidenta amatu apmeklēja vietējo islāmistu skolu, ko tagad viņam pārmet labēji noskaņotie kritiķi, mēģinot Obamu attēlot kā slepenu musulmani.

Patiesībā, kā to atklāja ar viņa Čikāgas draudzes mācītāju saistītais skandāls, Obama ir praktizējošs kristietis.
Padsmitnieka gados Obama atgriezās Havaju salās, kur dzīvoja pie saviem vecvecākiem no mātes puses.

Studenta gados Ņujorkas Kolumbijas universitātē Obama, kā pats atzinis savās grāmatās, niekojies ar narkotikām, taču tas neesot bijis nopietni.

Savu izglītību Obama turpināja prestižajā Hārvarda universitātes Juridiskajā skolā, kur kā pirmais melnādainais amerikānis kļuva par ietekmīgā žurnāla “Harvard Law Review” prezidentu.

Pēc tam viņš atgriezās Čikāgā, kur iesaistījās vietējās kopienas organizēšanas darbā, vienlaikus strādājot vienā no pilsētas advokātu kantoriem. Tur viņš satika un 1992.gadā apprecēja savu pašreizējo dzīvesbiedri Mišelu, kas arī ir juriste. Šajā laulībā dzimušas divas meitas.

Skaties Obamas ģimenes un viņa foto sēriju.

usa 01

usa 02

usa 03

usa 04

usa 05

usa 07

usa 08

usa 09

usa 10

usa 13

usa 18

usa 19

usa 20

usa 23

usa 251

usa 31

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *