Nosakām cilvēka raksturu pēc krāsoto matu krāsas

Matu krāsas ir dažādas.

Tomēr, šoreiz neapskatīsim tūbiņas un pudelītes skaistos iepakojumos. Šoreiz, raksts apskatīs jau nokrāsotus matus. Ar pārliecību varu teikt, ka nekrāsotu sieviešu praktiski nav!

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Kas nosaka Tavu izvēli?

Jā, krāsojot savus matus!

Sajūtas, mode vai tomēr ir cits iemesls?

Jūs taču zināt,ka nekrāsotu matu īpašnieču manu un jūsu draudzeņu vidū, praktiski nav. Tā nu tas ir, ka visas mēs matus krāsojam, bet kā tas notiek, kā izvēlāmies matu krāsas?

Izrādās, ka zemapziņā mēs izvēlāmies tādu matu krāsu, kas ir harmonijā ar mūsu iekšējo jūtu pasauli. Ja pēkšņi tava draudzene no blondīnes kļūst rudmate, vari būt droša viņas iekšējā pasaulē kaut kas ir mainījies.

Matu krāsas un Vadmotīvi.

Vēl ir viens aspekts, ko var novērot pie matu krāsas izvēles, tas ir vecums un piederība pie kādas no rasu  kultūrām.

Ir pat novērots, paradoksāls un neizskaidrojams fakts, ja ģimenē notiek bieži strīdi ar vīru, pārkrāso matus mierīgos toņos un iespējams viss mainīsies uz labo pusi.

Neticēju!

Pārbaudīju un jaunais blondais tonis, līdzēja.

Atgriežamies pie galvenā jautājuma, ko vēsta mums matu krāsas?

Rudmates vai gluži sarkans matu tornis. Šo matu īpašniece ir mierīga ar nosvērtām jūtām, kurai patīk komforts un noteiktība.

Rudmates var raksturot, kā labu māti un sieva. Ja iekrāsosi dažas šķipsnas ar zeltainu nokrāsu, tad tas raksturos jūsu maigumu un romantisma izpausmi.

Pavisam sarkanu matu īpašnieces var raksturot, kā sievietes, kas grib būt uzmanības centrā un vēlas sevi pierādīt citiem, kā personību ar kuru jārēķinās.

Vēl sarkanmates ir raksturojamas , kā agresīva temperamenta īpašnieces. Nekad neatsakās uz pārmaiņām ja jūt savas ietekmes pieaugumu uz apkārtējiem.

matu krāsas

matu krāsas

GAIŠĀS KRĀSAS.

Blondīnes.

Ļoti jūtīgas un viegli ievainojamas sievietes. Pat sīkumi var viņas novest līdz nervu sabrukumam.

Parasti viņas cenšas neievērot problēmas un dzīvo viegli…” rozā briļļu sindroms” Ir pārliecinātas, ka viņu neveiksmes un problēmas jāatrisina kādam citam.

Pavisam cita lieta ir pelnu krāsas blondīnes…tās ir sievietes, kas sevi vērtē ļoti augstu un uz citiem var raudzīties un arī izturēties ar pārākuma apziņu. Necieš nekādu konkurenci. Uzskata sevi pāri visiem un visam.

Ja blondīnēm matos parādās tumši sarkanas iekrāsotas šķipsnas tas varētu nozīmēt, ka zemapziņā viņa tiecas uz pārmaiņām un ir gatavas tām. To pašu nozīmē tumšu šķipsnu iekrāsošana blondos matos, bet mazākā mērā.

matu krāsas

BRŪNIE TOŅI.

Kastaņbrūnu un brūno toņu matu  īpašnieces .

Jūtu jums līdz, jo tas nozīmē vientulību. Nepiepildītu sapņu slogu un garlaicības nepatīkamo zīmogu. Tas nozīmē, ka vēl Tu neesi atradusi savējo vīrieti, bet ja jau esi laulībā, tad viņš vairāk Tevi nesaista.

Ja mati ir tumšāki…šokolādes krāsā, tad tas liecina par paļāvīgu un viegli ietekmējumu raksturu. Ja  matos parādās gaišāku toņu šķipsnas, tad Tu esi ieskatījusies vai arī nolēmusi atrast īsto vīrieti.

matu krāsas

Matu krāsas, TUMŠIE TOŅI.

Melno matu īpašnieces. Nu ko lai saka… Lai arī ārīgi Tu parādi optimismu šī krāsa uz tavu iekšējo dvēseles stāvokli uzliek bezizejas un agresivitātes zīmogu.

To, ka šo krāsu ir iemīļojuši goti un emu jau izsaka daudz.Ja matu īpašniece ir jauna, tad tas parāda viņas nepaklausību un protestu visam, kas citiem liekas normāli.

Ja melno matu nēsātāja ir vecāka sieviete, tad uz visiem 100% var raksturot, kā ļoti spītīga rakstura īpašnieci, kuras raksturs daudzkārt izspēlē ļaunu joku un nedot iespēju sakārtot savu dzīvi.

Baltos toņos iekrāsotas šķipsnas liecina par dvēseles kliedzienu… „Ei JŪS… vai neredzat cik man slikti” apmēram tā.

matu krāsas

Matu krāsas, LECĪGĀS!

Violetie vai zilganie matu toņi. Ja rodas vēlēšanās matus nokrāsot šādos toņos, tad Tev ir depresija un stresa stāvoklis, ko Tu jūti, kā augošu nemieru.

Šāda matu krāsa raksturo sievieti, kā ļoti pakļāvīgu. Viņa ir atvērta  jebkādai ietekmei, kā sliktai tā arī labai. Ja parādās sarkanīgas šķipsnas matu noformējumā…tad jums ir kāda no atkarībām, ko Jūs cenšaties slēpt, bet labprāt neko nedarītu… lai atbrīvotos no kaitīgā ieraduma.

matu krāsas

Ja nodzenat, nogriežat matus pilnīgi.

Tā ir personības lielākā protesta izpausme. Dziļākā krīzes daļa ir pāri. Ar savu izskatu Jūs meklējat citu cilvēku pievērstu uzmanību.

Tiek veidots jauns “ES”.

Kāda Jūs būsiet?

Tas ir atkarīgs vienīgi no Jums, bet matu krāsa tikai var norādīt par attiecīgā brīža pārdzīvoto un noskaņu.

matu krāsas

Apmēram, tā tas arī ir, matu krāsas svarīgas savam iekšējam ES!

Veiksmi, pārmaiņas iedvesmo!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

3 viedokļi par “Nosakām cilvēka raksturu pēc krāsoto matu krāsas

  • .
    .

    Ja kombinē krāsas, sanāk domāšanas veids līdzvērtīgs papagailim. HA,ha

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *