Normunds Rutulis ar koncertprogramma “Vēlreiz mājās”.

Normunds Rutulis
rutulisd iedvesmo ar koncertprogrammu “Vēlreiz mājās”

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Svētdien, 22.martā, plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē klausītājus uz koncertprogrammu „Vēlreiz mājās” aicina Normunds Rutulis kopā ar pavadošo sastāvu – Slaveno Rīgas orķestri. Gada balvai – 2009 nominētais albums “Vēlreiz mājās” ir Normunda Rutuļa un viņa komandas sirdsdards, ar kuru viņš vēlas priecēt arī savus klausītājus, viesojoties klātienē.
“Vēlreiz mājās” ir jau sestais veiksmīgā šlāgermūziķa albums, kurā iekļautas 13 kompozīcijas. Dziesmu autori ir Aivars Hermanis, Gunārs Freidenfelds, Imants Paura, Jānis Strazds, Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš” un Viktors Tilčiks. Albuma tituldziesma ir “Vēlreiz mājās”, kura tapusi kopā ar šlāgermūziķi Viktoru Tilčiku, šī dziesma uzskatāma par albuma tapšanas atspēriena punktu.
Koncertā dzirdēsim ne tikai jaunā albuma veikumu, bet arī iemīļotas dziesmas no iepriekšējiem albumiem – Nekur nav tik labi kā mājās, Vēlais pīlādzis, Cāļus skaita rudenī, u.c.
Mūziķis paralēli aktīvajai koncertdarbībai šogad paspējis piedalīties LNT raidījumā “Cīņas klubs”, viesojies Raimonda Paula dziedāšanas svētkos 2009 un ar savu līdzdalību atbalstījis vairākus labdarības projektus.

Biļešu iepriekšpārdošana Liepājas latviešu biedrības nama kasē, kontakttālrunis – 63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

rutulis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!