Noras Bumbieres piemiņas koncerts notiks LLBN.

 

 

Noras Bumbieres piemiņas koncerts, slikto laika apstākļu dēļ, notiks Liepājas Latviešu biedrības namā.

Ņemot vērā nelabvēlīgo laika prognozi šodien, 19. augustā, koncertestrādē „Pūt, Vējiņi!” plānotais koncerts „Senas dziesmas jauno zvaigžņu mirdzumā” tiek pārcelts uz Liepājas Latviešu biedrības namu un tā sākums plkst. 19:15.

Visas biļetes, kuras iegādātās uz koncertu ir derīgas.

Jau informējām, ka Liepājā notiks Noras Bumbieres piemiņas koncerts, kurā piedalīsies dziedātājas skatuves partneri, draugi un Latvijas mūzikas zvaigznes.

“Tagad, kad Noras vairs nav mūsu vidū, viņas izpildītās dziesmas joprojām skan radio, TV un uz skatuves. Arī šogad piedāvājam koncertu „Senās dziesmas jauno zvaigžņu mirdzumā”, kas izskanēs Edgara Jassa vadīto mūziķu pavadījumā.

Kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps konkursa „Latvijas jaunie vokālisti” laureāti Sabīne Berezina, SamantaTīna, Rūta Dūduma, Emīls Balcers, Katrīna Bindere, Roberto Melone un dziedātāji Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Māra Bumbiere, Ira Krauja-Dūduma un Normunds Rutulis”, stāsta Noras Bumbieres fonda pārstāve un mākslinieces māsa Māra Zustrupa.

Noras Bumbieres

Koncertā skanēs populārās 70-80 gadu Latviešu estrādes dziesmas jaunā interpretācijā, kā arī jaunākie hīti, no jauno izpildītāju repertuāra. Laternu stunda, Dedzini vēl nav par vēlu, Atvadas vasarai, Ķiršu lietus, O’Lamara un daudzas citas skaistas melodijas.

Leģendārās latviešu estrādes zvaigznes Noras Bumbieres vārds nedalāmi saistīts ar latviešu estrādes mūziku un komponistu Raimodu Paulu. Sešdesmito gadu beigās Nora Bumbiere kļuva par visu laiku populārāko latviešu dziedātāju.

Šogad pirmais koncerts “Senās dziesmas jauno zvaigžņu mirdzumā” norisinājās dziedātājas dzimtajā pilsētā Jelgavā, kur kultūras nama skatītāju pārpildītajā zālē izskanēja tautā mīlētākās melodijas kopā ar latviešu estrādes leģendām un jaunajām skatuves zvaigznēm, veidojot skanīgus dziedošos tandēmus.

Senās melodijas jau izskanējušas Ventspilī, bet vēl Noras Bumbieres daiļrades cienītāji šovasar aicināti uz koncertiem 19.augustā Liepājā un 17.augustā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs visās Latvijā un www.bilesuparadize.lv .

“Noras Bumbieres fonds”
tel. 26475000
E-pasts: nbfonds@inbox.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top