Noras Bumbieres seno melodiju atmiņu koncerts.

 

 

Noras Bumbieres atmiņu koncerts Liepājā, mūzikas zvaigžņu izpildījumā.

10. augustā plkst. 19:00 koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” notiks Noras Bumbieres piemiņas koncerts, kurā piedalīsies dziedātājas skatuves partneri, draugi un Latvijas mūzikas zvaigznes.

“Tagad, kad Noras vairs nav mūsu vidū, viņas izpildītās dziesmas joprojām skan radio, TV un uz skatuves.

Arī šogad piedāvājam koncertu „Senās dziesmas jauno zvaigžņu mirdzumā”, kas izskanēs Edgara Jassa vadīto mūziķu pavadījumā.

Kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps konkursa „Latvijas jaunie vokālisti” laureāti Sabīne Berezina, SamantaTīna, Rūta Dūduma, Emīls Balcers, Katrīna Bindere, Roberto Melone un dziedātāji Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Māra Bumbiere, Ira Krauja-Dūduma un Normunds Rutulis”, stāsta Noras Bumbieres fonda pārstāve un mākslinieces māsa Māra Zustupa.

Koncertā skanēs populārās 70-80 gadu Latviešu estrādes dziesmas jaunā interpretācijā, kā arī jaunākie hīti, no jauno izpildītāju repertuāra. Laternu stunda, Dedzini vēl nav par vēlu, Atvadas vasarai, Ķiršu lietus, O’Lamara un daudzas citas skaistas melodijas.

Leģendārās latviešu estrādes zvaigznes Noras Bumbieres vārds nedalāmi saistīts ar latviešu estrādes mūziku un komponistu Raimodu Paulu. Sešdesmito gadu beigās Nora Bumbiere kļuva par visu laiku populārāko latviešu dziedātāju.

Šogad pirmais koncerts “Senās dziesmas jauno zvaigžņu mirdzumā” norisinājās dziedātājas dzimtajā pilsētā Jelgavā, kur kultūras nama skatītāju pārpildītajā zālē izskanēja tautā mīlētākās melodijas kopā ar latviešu estrādes leģendām un jaunajām skatuves zvaigznēm, veidojot skanīgus dziedošos tandēmus.

Noras Bumbieres

Senās melodijas jau izskanējušas Ventspilī, bet vēl Noras Bumbieres daiļrades cienītāji šovasar aicināti uz koncertiem 10.augustā Liepājā koncertestrādē “Pūt, Vējiņi!” un 17.augustā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs visās Latvijā un www.bilesuparadize.lv .

“Noras Bumbieres fonds”
tel. 26475000
E-pasts: nbfonds@inbox.lv

UZMANĪBU!

Noras Bumbieres fonda rīkotais seno melodiju atmiņu koncerts mūzikas zvaigžņu izpildījumā, kas tika plānots 10.augustā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” tiek pārcelts uz 19.augustu plkst. 19:00.

Visas biļetes, kuras iegādātās uz koncertu 10. augustā ir derīgas uz pārcelto koncertu. Vajadzības gadījumā biļetes kuras iegādātas “Biļešu paradīzes” kasēs var nodot un saņemt naudu atpakaļ.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Noras Bumbieres seno melodiju atmiņu koncerts.”

 1. Maruta saka:

  Kāpēc nekur tautai nepaziņo, ka koncerts ‘Senas dziesmas jauno zvaigžņu mirdzumā” 10.augustā 2014.gadā ir pārcelts uz 19.augustu?

  1. laimisk saka:

   Nupat šo ziņu saņēmu un ieliku labojumu Rakstā! (admin)vai vienkārši laimisk…

   Noras Bumbieres fonda rīkotais seno melodiju atmiņu koncerts mūzikas zvaigžņu izpildījumā, kas tika plānots 10.augustā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” tiek pārcelts uz 19.augustu plkst. 19:00. Visas biļetes, kuras iegādātās uz koncertu 10. augustā ir derīgas uz pārcelto koncertu. Vajadzības gadījumā biļetes kuras iegādātas “Biļešu paradīzes” kasēs var nodot un saņemt naudu atpakaļ.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top