Noliku tiesības, bet braukt ar automašīnu baidos, ko darīt

Noliku tiesības.

Varētu apsveikt par veiksmīgu eksāmenu nolikšanu. Taču, kad ilgi kārotās auto vadītāja tiesības ir iegūtas, rodas papildus problēma.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Noliku tiesības, bet jūtos nedroša satiksmē.

Pat teikšu tā: “Ar automobili esmu uz “JŪS” un ir zināma baiļu sajūta”. Par to arī būs šis raksts no zinoša autobraucēja viedokļa.

Bailes var būt saistīts ar dažādām izpausmēm no depresīviem stāvokļiem līdz ļoti reāliem argumentiem par labu būt gājējam.

Ja tikko beidzāt autoskolu, jūsu bailes ir saprotamas un pamatotas. Baidīties no ceļa tavā gadījumā ir normāla un teikšu, pat nepieciešama parādība.  Bez jokiem, tev patiešām ir daudz jāmācās.

Autovadītājam ar minimālu pieredzi vienkārši nav tādas pieredzes, kas ļauj adekvāti novērtēt jebkuru sarežģītu satiksmes situāciju.

Jūs nevarēsit dzīvot ar bailēm visu savu dzīvi, tāpēc jums jāsāk ar tām cīnīties jau no pirmajām patstāvīgas braukšanas dienām.

Noliku tiesības, tālākā rīcība.

Pirmkārt, identificējiet sevi kā iesācēju, uzlīmējot uz automašīnas aizmugurējā loga iesācēja zīmi. Es iesaku, piemēram, sievietei ielīmēt logā augstpapēžu kurpītes attēlu. Tici, tas pievērš uzmanību.

Vai loģiski un saprotami “Baby in car” It sevišķi, ja tev ir mazulis un vēl nejūties droša ceļu satiksmē.

Noliku tiesības
Uzlabojiet savas pamata braukšanas prasmes.

Uzziniet, kā pirmo reizi pareizi uzbraukt kalnā un apstāties slīpumā. Iemācies pārvietoties atpakaļgaitā dažādās situācijās.

Iemācies novietot automašīnu atpakaļgaitā tikai ar spoguļu palīdzību. Pamēģini izpildīt “čūsku” un stipri bremzēt. Tas gan jāizpilda uz speciāliem laukumiem, bez satiksmes.

Pēdējā prasme ļaus jums saprast jūsu automašīnas reālo bremzēšanas ceļu, un jūs precīzi zināt, kā tas uzvedīsies reālā situācijā.

Palūdz cilvēku, kurš pie stūres pavadījis vairāk nekā divus gadu. Izpētiet pilsētu kurā tev būs jābrauc. Veic šādu izpēti kopā ar šo cilvēku.

Klausieties viņa padomus un brīdinājumus, mēģiniet pieņemt veidu, kā reaģēt uz ārkārtas situācijām. Sākumā šāds modelis palīdzēs jums izveidot spēcīgu imunitāti pret satiksmes nepastāvību.

Uzzīmējiet sev vienu ērtu maršrutu – piemēram, no mājām uz darbu. Katru dienu divas nedēļas stingri ievērojiet tikai šo maršrutu.

Izpētiet zīmes, iegaumējiet bīstamas vietas, kur vajadzētu piebremzēt, dodiet ceļu gājējiem un nesteidzieties dēvēt sevi par profesionāli.

Pēc divām nedēļām mēģiniet dažādot braukšanas ģeogrāfiju. Izbrauciet vairākus sarežģītākus maršrutus, kur būs krustojumi, apļveida krustojumi, daudzu joslu ceļi.

Divus mēnešus katru dienu pilnveidojiet savas braukšanas prasmes. Vispirms “tukšā” pilsētā, piemēram, agri no rīta nedēļas nogalē. Pēc tam pēcpusdienas pārtraukumā un visbeidzot sastrēgumstundā.

Pakāpeniski palielinot slodzi, jūs īsā laikā veidosieties par īstu profesionālu vadītāju. Nu gandrīz!

Noliku tiesības, ja tomēr nesanāk.

Varat nolīgt personīgo braukšanas instruktoru un apgūt no viņa braukšanas prasmes bez avārijām un droši.  Jā, ar prasmēm reaģēt ārkārtas situācijās uz ceļa.

Tas palielinās jūsu vērības līmeni un palielinās reakcijas ātrumu, tostarp veicot ārkārtas manevrus. Tici man, kad sapratīsi, ka auto ir gatavs izpildīt tavas komandas tieši tā, kā tu pats to vēlies, bailes būt pie stūres pārvērtīsies par īstu braukšanas prieku.

Parādīšu mazu video, kas notiek ja ir bailes un neprasme vadīt automobili.

ATCERIES!

Atteikšanās no stūres, diemžēl, nepadarīs dzīvi absolūti drošu, jo tā ir pilna ar visādiem riskiem gan mājās, gan tālu aiz tās robežām. Tātad, mācies un jutīsies droša uz ceļa, tas ir iespējams.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *