Noķerts lielākais sams, albīns Eiropā.

 

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

 

Ebro upe, kas atrodas Spānijā ir ļoti labi zināma pasaulē  ar savu samu bagātības un to lielumu.

Tāpēc jaunā ziņa par noķerto samu nenāca, kā nezin kāds brīnums. Īpašs šis gadījums ir ar to, ka sams ir albīns un makten liels…veseli 88 kilogrami , bet garums 2.4 metri.

Laimīgais makšķernieks …Kris Grimers no Anglijas ar samu cīnījās veselu pusstundu, kad tas uzķērās uz ēsmu.

Šis loms tika reģistrēts  Ginesa Rekordu grāmatā, kā lielākais sams albīns , kas noķerts Eiropā.

Neskatoties, ka uz šo veiksmīgo ķērienu Grimeram aizgāja visi spēki viņš ar draugiem izdzēra šampānieti, nokārtoja visas nepieciešamās formalitātes rekorda reģistrēšanai un tad palaida samu vaļā.

Ļoti humāni, bet ko gan citu lai viņš darītu…ja tradīcijas prasa noķerto atlaist, jo savu prieku cīnoties ar zivi ar uzviju Kris ir dabūjis.

sams albins8

Sams lēni un cienīgi iegrimis upes dzelmē, ka jau tas piedien rekordistam. Ja pieminam pašu lielāko samu, kas ticis noķerts, tad tas notika 2005.gadā Taizemē un tā svars sasniedza 283 kilogramus

samas albins23

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Noķerts lielākais sams, albīns Eiropā.

 • .
  .

  Sovasar…

  Latvijā gandrīz kritis lielākā noķertā sama rekords, kas pašlaik ir 84 kilogrami, – diviem makšķerniekiem Ilūkstē izdevies noķert 81,8 kilogramus smagu samu,

  Voldemārs Līvmanis un Oļegs Krasovskis, kā ierasts, makšķerējuši Daugavā. Līdz šim abiem palaimējies noķert 28 un 42 kilogramus smagus samus, taču šis pārspējis visas cerības.

  Ar iespaidīgo samu vīri cīnījušies vismaz 40 minūtes, lai gan, kā stāstījis viens no makšķerniekiem, ar 42 kilogramus smago samu savulaik nācies cīnīties vairāk nekā divas stundas.

  Lai arī šoreiz Latvijas rekordu neesot izdevies pārspēt, abi makšķernieki tomēr cerot reiz to izdarīt, jo viņu ierastajās makšķerēšanās vietās dzīvojot arī lielāki tēvaiņi.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *