Nodoklis…. par Nodokļiem.

Pavisam nesen … valdības simts gudrās galvas dievojās…  pirms sāksim domāt par nodokļu celšanu … mēs deputāti izdarīsim visu iespējamo,  lai valsts budžetā atrastu naudu. Mēs… deputāti metīsim pār vienu kārti visus iespējamos saskaitāmos, lai palielinātu valsts ienākumus bez nodokļu paaugstināšanas.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Cik skaisti vārdi !

Tas viss ir aizmirsies… Ierobežojumi un nodokļi birst, kā no pārpilnības raga. Nu kaut vai pēdējā Valdības pērle…

Iepriekš tika diskutēts, ka nekustamā īpašuma nodokli varētu piemērot dzīvokļiem no 50 kvadrātmetru, bet mājām – no 100 kvadrātmetru platības, bet tikko koalīcija vienojusies, ka nodoklis tiks piemērots visiem nekustamajiem īpašumiem.

Iespējams, nodokļu likme mājokļiem varētu nepārsniegt 0,5 procentus no dzīvojamā īpašuma kadastrālās vērtības. Taču tiks gatavotas izmaiņas, kas paredz 1,5 procentu nodokļu likmes piemērošanu zemei, komercplatībām un uzņēmējdarbībā izmantojamiem īpašumiem.

Patlaban šī nodokļu likme ir 1 procents. Reizē ar nodokļa palielinājumu tiek veikta kadastrālo vērtību samazināšana. Kam es neticu… lūk tā vienkārši neticu, kas samelojies vienu reizi …tas melo patstāvīgi.

nodoklu politika Latvija

Toties deputāti jau iecerējuši, ka nekustamā īpašuma nodoklis valsts budžetā dos papildu 28 miljonus latu.
Normatīvā gan tikšot iestrādāti vairāki atvieglojumi, piemēram, pazeminātu nodokļu likmi piemērojot daudzbērnu ģimenēm.

Atiecībā uz nekustamā īpašuma nodokli pašvaldībām tiks saglabāta iespēja piemērot atlaidi atsevišķām iedzīvotāju grupām līdz pat 90 procentu apmērā. Gribētu redzēt pašvaldības fīreri, kas ateiksies no peļņas.

Vai jautājumi būtu ? Laikam jau nē…mēs taču sākam pierast pie visatļautības lipīgā vīrusa.

Šodien dzirdēju, ka bankas vadītājs Ilmārs Rimšēvičs pieļauj, ka rudenī varētu kļūt aktuāls jautājums par veselības nodokli.

Par ļaunu nebūtu ieviest nodokli par elpošanu un nodokli par nodokļiem…

Prāta doma…noklausīta  😉

Vienīgā Latvijas iespēja izdzīvot ir pārvērst Latviju par zemu nodokļu valsti. Pievienotās vērtības nodoklim nevajadzētu būt NE lielākam par 16 procentiem. To zina visi ekonomisti un uzņēmēji…

.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *