No paša rīta sakrājies niknums, tāds dziļš un savāds

Niknums.

Sakrājies niknums vai bezspēcība… grūti rakstīt par sociālo netaisnību un ap to visu saistīto, bet nu tomēr….. Atkal nekas prātīgs kolektīvajā apziņā.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Tauta laikam zaudējusi ticību un cīņas sparu, vai arī vienkārši īsti nesaprotot…. tautas nobalsošanai piedāvāto grozījumu būtību.

Sestdien rīkotajā referendumā par grozījumiem likumā “Par valsts pensijām” vēlētāju aktivitāte bija kritusies uz pusi, salīdzinot ar iepriekšējo referendumu par izmaiņām Satversmē.

Grūti izprast tautu, kas pilnībā iegrimusi vienaldzības vai nabadzības truluma muklājā. Vai tad nav zināms, kā jārīkojas.  Izdaudzinātajā Eiropas Savienības demokrātijā tās pilsoņi aktīvi izmanto jebkuru iespēju izpausties.

Streiku viļņi veļas pāri vecajai Eiropai… viens pēc otra un jāatzīmē, ka par daudz maznozīmīgākiem sociāliem jautājumiem.

jim_03j

Eiropas birokrāti savā tautā ieklausās, viņu prasības pilda, bet Latvijā ierēdņi un valdības nobarojušies birokrāti tiek baroti ar Latvijas tautas inertumu un kūtrumu.

Nesaprotama vienaldzība Latvijas tautai… pašai pret sevi. Kūtrums cīnīties par saviem bērniem par saviem vecākiem.
Vai Jums neliekas, ka viņi pelnījuši labākus… cilvēka cienīgus dzīves apstākļus.

KAS NOTICIS ? KURP EJAM ?

Būs vien jāpiekrīt Krištopāna teiktajam par – “muļķa reņģēdājas tautas statusu”.

Sāksim ar to, ka negāji balsot…Kas tas ir  ?

Stulbums …vai vispārēja notiekošā neizpratne.  Vai nesaproti, ka Tev  nav morālu tiesību sūdzēties par Saeimu, valdību un zemo labklājības līmeni.

Referenduma izgāšanās radījusi pārsteigumu “Pensiju likuma” grozījumu idejas virzītājiem. Kvoruma nesavākšana vēlreiz apliecina Latvijas sabiedrības sašķeltību.

Ekonomiski nodrošinātākā sabiedrības daļa nav gatava iestāties un cīnīties par sociāli mazaizsargātām grupām, cīnīties pret nabadzību.

Pensiju likuma grozījumi paredzēja strauji palielināt minimālo vecuma pensiju apmērus jau no janvāra. Piemēram, ja cilvēks strādājis 20 gadus, tad viņa pensija paaugstinātos no šā brīža 50 latiem uz 135 latiem.

Bet ja darba stāžs līdz 30 gadiem, tad pensionārs saņemtu 158 latus līdzšinējo 59 latu vietā. Vai tiešām ir grūti saprast, ka Latvijas valdība nav demokrātiska, jo to “vada tikai atsevišķu partiju pārstāvji”, kuri visu nosakot pēc savas mērauklas.

Ja latviešu tauta neturpinās cīnīties, tad partijas arī nākotnē turpinās visu izdarīt pēc sava prāta un nerēķināsies ar tautas interesēm. Diezgan drūmi… varbūt iesūdzam

Valsti tiesā…. tiešām apsveram iespēju vērsties tiesā, apsūdzot valdību “genocīdā pret Latvijas tautu”.

Ja tiesā var iesūdzēt par mājdzīvnieku turēšanu badā, tad vēl jo vairāk būtu jābūt tādai iespējai arī attiecībā uz pensionāru “turēšanu badā”.

Vai tādai Tautai, kura nevēlas rūpēties par saviem vecākiem ir tiesības uz nākotni ? Atbildi es domāju, ka zini. Nu dari taču kaut ko..

krahs

Niknums ir dziļš!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *