NLO atkal apciemo Angliju. (video)

 

 

Tā nu ir sanācis, ka neesmu vienaldzīgs paziņojumiem par dažāda veida ārpus zemes neatpazītiem objektiem vai vienkāršāk… NLO. Pēdējais man zināmais notikums nāk no Anglijas.
Sporta žurnālists Mike Sewell, kas strādā BBC un visnotaļ tiek raksturots, kā nopietns darbinieks ir novērojis NLO Eseksas ( Essex) grāfistē, kas atrodas Anglijas dienvidos, netālu no Londonas.

Tas noticis Maikam braucot no lidostas, kad viņš debesīs ievēroja ļoti lielā ātrumā pārvietojamies spīdošus objektus.
Par laimi, Maikam līdzi bija videokamera ar kuru viņš nofilmēja NLO izdarības Anglijas debesīs.

Pavisam bija vērojami pieci neatpazīstami lidojoši objekti, kas parādījās virs autostrādes un lielā ātrumā izšķīrās uz visām pusēm.
Runa par lidmašīnām atkrīt pati par sevi, jo mūsdienu lidaparāti nav spējīgi uz šādiem ātrumiem.

Atgriežoties mājās Maiks ievietoja video “YouTube” lapās un papildus aizsūtīja šo materiālu ekspertiem. Jāpiezīmē, ka materiāls netika rediģēts vai kā citādi pārveidots. Eksperti sākuši pārbaudīt materiālu, bet jau tagad sliecas atzīt šā materiāla patiesumu.

Pavisam nesen jau bija līdzīgs gadījums …NLO lidinājās virs slavenā informācijas giganta BBC ēkas.  Piezīmēšu, ka video par šo notikumu ir HD kvalitātes un stipri vien atšķiras no citiem miglainiem šāda satura darbiem.

Vērojot Maikla NLO var saskatīt līdzību ar NLO Londonā.

Paskatīsim šo NLO materiālu un mazu interviju par notikušo…

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Viens komentārs par “NLO atkal apciemo Angliju. (video)

  • uz
    Patstāvīgs links

    neka dīvaina tur nav, viņi mūs novēro pirms galīgas iznīcināšanas, kā mazperspektīvu un alkatīgu sugu. neizdevies kārtējais eksperiments, kas jāsāk no gala. GAIDIET KOMĒTU.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *